Дизайн інтер'єру в Києві

Хочите що б дизайн інтер'єру відповідав смакам і уподобанням, але при цьому залишався затишним і багатофункціональним? «Abistyle» - експерт в нелегкій справі дизайнерського мистецтва і облаштування приміщень, із задоволенням надасть, пов'язані з дизайном, послуги: починаючи з перепланування квартир, будинків, ресторанів, офісних приміщень і закінчуючи контролем будівельно-монтажних робіт в приміщенні! Тільки так досягнете кінцевого результату без відхилень за затвердженим 3D дизайн проекту. Повірте нашому досвіду. З 2007 року практикуємо в столиці України.

Замовляючи дизайн інтер'єру в Києві у Abistyle, розраховуйте на більше, ніж звичайний проект. Не варто думати, що вийде швидко і дешево самому втілити унікальний план квартири або котеджу. На процес витрачається чимало часу, впровадити кожну ідею складно без досвіду. Наприклад, будинок стане затишніше, але зникне естетика.

Такого не виникне, якщо звернитися до нас! Професіонали Abistyle зонують площу створюють комфортну обстановку. Залежно від того що ви бажаєте дизайнер оформить локації в сучасних напрямках. Це підкреслить вашу особливість зробить оригінальніше житло. Або ви прагнете виконати приміщення в єдиному стилі? Таке теж нескладно для досвідченої студії Абістайл. Причому кожне приміщення буде відрізнятися функціональністю, вишуканістю, а разом кімнати складуть гармонійне рішення. Це не все з того, що наша компанія готова запропонувати замовникам.

Послуги дизайну інтер'єру

Основний принцип конструкторів - зі складових зібрати єдине дизайнерське рішення. Аналогічних цілей дотримуються дизайнери нашої компанії, що працюють над проектом. Головне завдання - розкриття сильних сторін кімнат при плануванні, а також приховування мінусів елементами декору, світлом, формами. Наприклад, розробляючи інтер'єр, створюємо дизайн за допомогою спрямованості світла, обробки. Намагаємося візуально збільшити, зменшити простір відповідно до поставленої замовником завданням.

Пропонуємо наступні послуги дизайну:

 • Перепланування, зонування;
 • Відновлення, декорування;
 • Інтер'єри під ключ;
 • Супровід;
 • Написання полотен, картин;
 • Створення проекту на відстані. Незалежно від того, де проживає клієнт, в електронному вигляді розробляємо для нього ексклюзивний план;
 • Виробництво корпусних меблів;
 • Авторський нагляд;
 • Художню, декоративний розпис;
 • Допомога у виборі будматеріалів, комунікаційного обладнання, наборів меблів;
 • Складання докладного кошторису на будь-які види робіт.

Колектив студії «Abistyle» складається з: майстрів, архітекторів, дизайнерів, які мають великий досвід, відповідну освіту. Наші фахівці розбираються в новітній методиці, тому впроваджують будь-які, навіть складні, багаторівневі, дизайни.

Етапи Створення проектної документації

Відмінний дизайн - злагоджена робота клієнта з нашим фахівцем. При розробці дизайну вирішальне слово залишається за замовником! Щоб співпраця вийшла продуктивна, а підсумок порадував учасників процесу, наша робота розбивається на такі етапи:

 1. Перше знайомство з клієнтом, анкетування, огляд приміщень. Щоб швидко, якісно втілити задумане наші дизайнери організовують 2-5 зустрічей з клієнтом. Зустрічі потрібні для створення в комп'ютерному, паперовому вигляді чорнових начерків. У плані враховується кожен аспект майбутнього проекту. Замовити приїзд дизайнера ви можете, по телефону.
 2. Укладення договору.
 3. 3D Візуалізація кімнат.
 4. Коригування проекту.
 5. Остаточне затвердження. Після завершення візуалізації, планування площ, остаточний дизайн затверджується замовником.
 6. Створення планів і їх втілення.

Навіть після розробки оригінального вигляду приміщення, дизайнер не залишає клієнта, а відстежує те, як описане, спроектоване реалізуються в реальності. Від ретельного дотримання залежать зміни житла. Періодично виконавець коригує дії при втіленні плану. У підсумку, інтер'єри набувають шикарний вид, відображають риси власника. Для акцентування уваги на характері власника використовуємо: відтінки, декоративні елементи, світло.


Реалізуємо Інтер'єр


Створення унікального інтер'єру не проблема для нас. Команда креативних дизайнерів зможе розробити проекти будь-якої складності. Для нас немає нездійсненних завдань. Ми беремося за найскладніші дизайни, щоб створити шедеври. Завдяки нам перетворюються квартири, будинки, кафе. Нам під силу змінити будь-які приміщення до невпізнання.

Бережемо Ваш час


Хочете зберегти час, нерви і витратити не багато грошей? Тоді звертайтеся в нашу студію. Дизайн інтер'єру буде створений в чітко встановлені терміни. При цьому врахують всі ваші зауваження, вимоги, побажання. Ми працюємо на результат, щоб ви залишилися задоволені дизайном інтер'єру. Наша робота перевершить всі ваші очікування, і приміщення заграють новими фарбами.

11-років в дизайні


Для створення дизайну наші фахівці використовують самі незвичайні, сміливі ідеї, креативні підходи, передові методики, власні напрацювання, підкріплені величезною практикою і досвідом, а вони у нас дійсно вражаючі. Ми працюємо 11-років в сфері дизайну інтер'єрів! Не вірите? Тоді подивіться вік доменного ім’я.

Кращі Дизайнерські ідеї та рішення для Вас

Стиль інтер'єрів - вельми умовні поняття, що підійде одному, іншому буде не до вподоби, особливо це стосується оформлення приміщень.

Дизайн інтер'єру - тонке поняття і підходити до нього потрібно всебічно. В нашій компанії це розуміють, як не у жодній іншій, тому робота ґрунтується на індивідуальних підходах. Ми створюємо дизайни інтер'єрів, ідеально відповідними для вас.

Дізнатися ціну дизайну в один клік

Калькулятор вартості

Переваги Звернення до нас

Всі, хто замовляють у нас ексклюзивний інтер'єр, можуть розраховувати на безліч плюсів. Основні з них будуть полягати в:

Представникам нашої студії, як і вам хочеться, щоб дизайн інтер'єру вийшов шикарним, тому вони все зуміють зробити для цього. Ми впевнені, ви залишитеся задоволені отриманими результатами.

Як Ми працюємо?

Тільки команда професіоналів здатна підходити до вирішення завдань всебічно комплексно. Звернувшись в нашу студію, ви можете розраховувати на індивідуальні підходи. При виборі стилю врахуються ваші рекомендації, побажання, особливості інтер'єру. Наші фахівці після розробки дизайну інтер'єру нададуть вам креслення, вражаючу візуалізацію. Вони здійснять грамотний підбір декору, меблів, матеріалів. Займатимуться виконанням робіт на всіх етапах.

Що Ви отримаєти?

Сучасні інтер'єрні рішення ґрунтуються на функціональності, естетиці, модних тенденціях. Наш принцип - кожен сантиметр в приміщенні представляє важливість, тому ми прагнемо створити, як привабливий, так і ергономічний простір. У нашій компанії працюють тільки професіонали, які знають все про новинки зі світу дизайну інтер'єрів приміщень. Довіртеся нам і можете розраховувати на ідеальні оригінальні результати, які будуть відповідати модним тенденціям, очікуванням.

FAQ

Часто клієнт, що звертається до дізайнера задається пітанням «З чого почати, щоб створити проект свого будинку або квартири». Тут ми спробуємо відповісти на нього, щоб внести ясність у процес створення дизайн проекту.

Все починається зі звернення до дизайнера, який в першу чергу приїжджає на об'єкт і в процесі розмови з замовником формує попереднє технічне завдання для створення планувального рішення і розміщення меблів з урахуванням первинних, основних потреб і побажань.Адже кожна людина, купуючи житло або будинок, розраховує на якусь кількість спальних місць, санвузлів, кімнат іншого призначення. Зустрівшись з дизайнером всі побажання, потрібно озвучити і обговорити. Далі складається обмірний план приміщень, в якому будуть відображені існуючі розміри кожного, окремо взятого приміщення, тут же наносяться необхідні прив'язки і розміри існуючих комунікацій, вентиляційні канали, каналізаційні висновки, відображені несучі стіни.

Після отримання всіх необхідних даних дизайнер може підготувати попередні варіанти планувального рішення, виходячи з побажань замовника. На даному етапі буде відображено в реальних габаритах все, що необхідно в повсякденному просторі. Кожен елемент меблів, техніки має свої габарити, і при цьому потрібно враховувати необхідність простору між предметами, тому потрібно, переконатися, що все перебуває на своєму місці.

Під час наступної зустрічі йде обговорення всіх варіантів планувального рішення квартири, визначаються основні вузли і в підсумку стверджується робочий план, на основі якого буде продовжуватися робота над проектом.

Цікаве і найчастіше питання. Постараємося відповісти на нього для розуміння процесу створення дизайн проекту.

При перших зустрічах замовника з дизайнером, в процесі спілкування і для правильно складання технічного завдання, визначається напрямок, в якому дизайнер готує попередню пропозицію і при необхідності невелику візуалізацію, виходячи з якого, людина замовляє дизайн проект в більшості випадків може чітко вказати, що йому подобається або не подобається.

Наступним етапом роботи, дизайнер розробляє свою концепцію для конкретного приміщення, готуються робочі креслення, і готується перша візуалізація в програмі 3d-Max. Ця картинка відправляється замовнику і відбувається обговорення і вносяться необхідні корективи.

Підсумувавши, можна сказати, що в більшості випадків, при правильному підході дизайнер не надає варіанти дизайну, а працює з замовником, спочатку над варіантом, який найбільше підходить конкретній людині.

Наша студія дизайну надає на вибір потенційному замовнику кілька пакетів послуг зі створення дизайн проекту в залежності від наповнення проекту.

Тут потрібно для себе відповісти на кілька запитань:

Скільки часу ви готові витратити на реалізацію вашого проекту і будівництва в цілому.

Пакет стандартний включає в себе всі основні креслення і візуалізацію всіх приміщень, які необхідні для реалізації проекту будь-яким виконробом або безпосередньо замовником, який буде наймати людей окремо для кожного процесу.

При замовленні пакету розширений, дизайнер і комплектовщик вносять в проект відомості про всі матеріалах, техніці, моделях дверей, м'яких меблів, освітленні ... відбувається підбір використовуваних в проекті матеріалів і вузлів. Замовник економить час на велику кількість поїздок для вибору і замовляє по підготовленими матеріалами без зайвих зусиль. Ще одна важлива відмінність - це внесення в креслення планів теплих підлог, планів кондиціонування. Замовник отримує всі необхідні консультації щодо вибору матеріалів та підбору, включаючи, необхідні виїзди в салони і магазини.

При виборі пакету Авторський нагляд, замовник додатково отримує регулярне відвідування дизайнером будівництва від початку до здачі об'єкта і в ході робіт коригує і консультує робітників при виникненні питань в ході будівництва. Важливо розуміти, що дизайнер не несе відповідальності за якість використовуваних матеріалів, а здійснює нагляд за дотриманням концептуальних і стилістичних рішень відповідно до затвердженого проекту.

При виборі пакета під ключ, замовнику потрібно прийняти бюджет, схвалити проект і заїхати в готовий об'єкт, всі можливі питання вирішує дизайн студія.

Питання, безсумнівно, заслуговує на певну увагу, як для дизайнера, так і для замовника дизайн проекту. «Чому дизайнеру важливо знати бюджет будівництва»

Вартість будівництва і ремонту будь-якого приміщення може кардинально відрізняться. Для того щоб всі запроектовані елементи, технічні рішення, меблі, декор і т.д. були доступні для замовника і можливості співпали з очікуваннями важливо знати приблизну суму для себе, скласти і озвучити дизайнеру. Дизайнер в свою чергу, спираючись на приблизний бюджет, спочатку внесе в проект рішення і запроектує матеріали, які в реалізації будуть збігатися. Це важливо, навіть для прорахунку кошторису виконробом і будівельниками, які зможуть більш точно все прорахувати.

Підсумувавши, можна сказати, що визначити рівень ремонту і озвучити орієнтовний кошторис дизайнеру, важливо в першу чергу для замовника, щоб уникнути розчарувань і розладів під час реалізації проекту.

Зміни проектних рішень передбачених в дизайн проекті в ході будівельних робіт і підбору матеріалів можуть вноситься, за бажанням замовника або за технічної необхідності. Але тут необхідно розуміти, що дизайнер в ході підготовки і розробки концепції дизайн проекту конкретного приміщення і загального стильового рішення виконував професійний підбір, і часто міняючи один елемент в проекті, ви зіткнетеся з необхідністю змінити ще частину проектних рішень. Кращим рішенням при необхідності щось поміняти, буде проконсультуватися з дизайнером і проектувальником. При самостійній зміні, дизайнер не буде відповідати за збереження загальної концепції і додаткових труднощах які з цим пов'язані.

Часто задається питання від замовника: «Які етапи ремонтних робіт на об'єкті»

Багато, після підготовки дизайн проекту ставлять це питання. Якщо ви визначилися і домовилися з будівельною бригадою або виконробом, які будуть виконувати всі ремонтні роботи.

Першим етапом буде демонтаж необхідних стін і вузлів і зведення необхідних, установка коробки вхідних дверей. Далі приступає електрик, монтуючи свої мережі згідно з проектом освітлення. Після електрика приступає кондиционерщик, монтуючи свої мережі і відводи води. Далі йдуть сантехнічні роботи та прокладання опалення, води і т.д. Після цього відбувається монтаж стель і підготовка стін і підлоги під необхідні матеріали. Відбувається укладання плитки, фарбування стін і монтуються підлогові покриття. Електрик встановлює і підключає освітлювальні прилади і додаткове обладнання. Монтуються санвузли, ванна і сантехнічні прилади. Приходить замірник, який готує креслення вбудованих меблів і замовляється всі меблі і техніка. Після монтажу і установки меблів, підбирається декор, виконується клінінг всіх приміщень, вішаються текстильні елементи і підключається вся техніка.

Корисні статті

Перейдіть в розділ "Корисні статті" для вивчення додаткової інформації!

Всі Публікації