Інтер'єр Офісу © AbiStyle Дизайн студия в Киеве

Інтер'єр Офісу


Отримати консультацію


Дизайн інтер'єру Офісу

Вже не один раз було доведено психологами, різними експертами в цій галузі, що від дизайну інтер'єру офісу залежить робочий процес. Налаштуватися на виконання своїх обов'язків якісно, людям допомагають різні кольори, що декорують елементи, освітлення. Важливе значення відіграє функціональність і комфортність меблів, планування кімнат в цілому. Саме з цієї причини сьогодні більшість власників великих і невеликих компаній замовляють розробку дизайну у фахівців. Такі працюють в студії Abistyle. Завдяки нам будуть підібрані колірна гамма, освітлення, Вашим співробітникам буде комфортно, а у Вас з'явиться привід для гордості. Але починати будемо розробку дизайну з планування простору.

Грамотне планування - оформлення інтер'єру офісу

Офіс - складна структура, для функціонування якої необхідно безліч технічних пристроїв, специфічне обладнання, правильно підібрані меблі, освітлення, колірна гамма. Так само важливо грамотно організувати простір, так як раціональне використання квадратних метрів впливає на витрати. На жаль, в нашій країні знайдеться мало компаній, у кого все в офісі організовано чітко. Це має на увазі 5% неефективною площі від всієї наявної. Домогтися цього вони змогли, замовивши дизайн інтер'єру офісу. Пора і Вам змінювати свій офіс. Починати необхідно з вибору виду планування.

На поточний момент прийнято виділяти такі типи планування інтер'єрів:

  • Відкритий. В такому дизайні немає поділу на кімнати. Всі знаходяться разом. Простір офісу ділиться на окремі зони. Для поділу використовуються пластикові або скляні перегородки. Даний варіант дизайну - відмінне рішення для відділів, де всі зайняті виконанням схожих завдань, тобто працюють в команді або їх робота взаємопов'язана.
  • Закритий. В даному дизайні простір офісу ділиться на кабінети. Цьому варіанту віддають перевагу, коли при роботі важлива відокремленість і зосередженість на процесі. Такі офіси можуть бути розраховані на одного, двох або максимум п'ять чоловік. Дизайн інтер'єру для роботи 2-х чоловік дає можливість чітко розпланувати простір і поставити стаціонарне обладнання.
  • Комбінований. В такому дизайні інтер'єру поєднується, як закритий, так і відкритий види.

Якщо вибрати тип планування, дизайн, самостійно складно, то звертайтеся. Співробітники нашої дизайн студії із задоволенням допоможуть Вам. Ми врахуємо архітектурні особливості будови, де розташовується офіс, його призначення, діяльність компанії.

Крім правильного планування важливо організувати простір.

Правильна організація простору в офісі компанії

Дизайн інтер'єру в офісі базується на грамотно організованому просторі. На поточний момент особливим попитом користуються такі підходи:

  • Європейський. Дизайн офісного інтер'єру базується на відкритості. Основна відмінність полягає у великій кількості окремих кабінетів з різним призначенням, Відповідно до вибраного стилю підбираються елементи декору.
  • Якщо це хай-тек, то на дверях і стінах будуть доречні гравіювання, мінімалізм ґрунтується на повній відсутності декору, але тут підбираються ефективні кольору. За рахунок об'єднання декількох відтінків вдається домагатися приголомшливих результатів. Що стосується меблів, то вона повинна бути функціональною і ергономічними незалежно від обраного напрямку.
  • Японський. Даний дизайн інтер'єру базується на ієрархії і функціональності, тобто робочий простір, його площа залежить від того, яку посаду має співробітник. Наприклад, керівному працівникові віддається центральна зона. Навколо нього розташовуються підлеглі. В Японії дотримуються принципу, що керівництво повинно бачити підлеглих, щоб контролювати їх роботу. В даному дизайні офісного інтер'єру не використовуються перегородки.
  • Американський. У такому варіанті дизайну інтер'єру передбачається відкрита площа і безліч перегородок. Вони дають можливість поділити простір на робочі зони. Відмінна риса цього дизайну інтер'єру офісу полягає в мінімалізмі, тобто використовується мінімум меблів, елементи декору. До активного застосування дозволені тільки символіка і логотипи компанії. Сам інтер'єр приміщень оформляється в фірмовому стилі, тобто використовуються кольори компанії.

Крім перерахованих дизайнів інтер'єрів, в нашій країні в деяких офісах можна побачити так званий радянський стиль. Такий дизайн проект офісу грунтується на кабінетній системи. У кожному з них працює 5-8 осіб.

Який би з видів дизайнів не сподобався Вам, ми зможемо зробити все. Наші співробітники враховують побажання, вимоги клієнтів, тому Ви отримуєте те, на що розраховували. Ми правильно поділимо простір на робочі області, щоб в офісі стало всім комфортно працювати. Також виберемо ідеальну колірну гамму і освітлення.

Колірна гамма для інтер'єру офісу

Люди самі того не помічають, як колір їм піднімає працездатність. Але він може мати і протилежний ефект - дратувати або розслабляти. Саме тому важливо вибрати правильну колірну гамму. Домінуючий колір слід вибирати нейтральний і легкий. Для додання йому родзинки можна розбавити яскравими фарбами, але важливо не перевантажити інтер'єр офісу. В іншому випадку може разі не підйом, а апатія. При виборі відтінків для інтер'єру слід брати до уваги площу кімнати. Якщо вона невелика, то для декорування найкраще використовувати світлі тони. Також необхідно врахувати розташування офісу. Якщо його вікна виходять на південну сторону, то в інтер'єрі добре виглядатимуть холодні кольори, наприклад, аметистовий, блакитний, синій. При виході вікон на північ необхідно зробити приміщення більш теплим. Допоможуть досягти потрібного ефекту: кремові, лілові, зелені відтінки.

Які б тону не були обрані для декорування інтер'єру, важливо використовувати гармонійні кольори, тільки тоді Ваш офісний інтер'єр буде виглядати стильно. Наші фахівці зможуть підібрати потрібні відтінки, які ідеально впишуться в дизайн інтер'єр, зможуть домогтися потрібного Вам ефекту.

Освітлення офісу

Важлива складова будь-якого дизайну інтер'єру офісу - освітлення. За рахунок нього вдається піднімати настрій, налаштовуватися на потрібний лад. Воно ж дає можливість підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Відомий факт, що при якісному світі працюється набагато краще, але всіх посадити біля вікна навряд чи вийде, тому важливо грамотно розташувати освітлювальні прилади. Вони повинні бути розміщені так, щоб світловий потік не був спрямований на людину. Необхідно, щоб яскраве світло падало на робочу поверхню і то якщо співробітник має справу постійно з документами. Для тих, хто працює за комп'ютером більше підходить м'яке світло. На сьогоднішній день складно знайти офіси, де використовується тільки центральне освітлення, так як воно не раціонально і незручно. Локальне володіє набагато більшою кількістю переваг. Його можна вибирати в залежності від призначення робочої зони. Фахівці студії Abistyle врахують всі згадані нюанси. Завдяки нам у Вас в офісі створиться сприятлива для роботи обстановка.

Розібратися з усіма згаданими нюансами: плануваннями, відтінками, розстановкою меблів, освітленням - під силу професіоналам. Приходьте до нас, і все буде зроблено в кращому вид.Смотреть все Проекты