FAQ

Часто клієнт, що звертається до дізайнера задається пітанням «З чого почати, щоб створити проект свого будинку або квартири». Тут ми спробуємо відповісти на нього, щоб внести ясність у процес створення дизайн проекту.

Все починається зі звернення до дизайнера, який в першу чергу приїжджає на об'єкт і в процесі розмови з замовником формує попереднє технічне завдання для створення планувального рішення і розміщення меблів з урахуванням первинних, основних потреб і побажань.Адже кожна людина, купуючи житло або будинок, розраховує на якусь кількість спальних місць, санвузлів, кімнат іншого призначення. Зустрівшись з дизайнером всі побажання, потрібно озвучити і обговорити. Далі складається обмірний план приміщень, в якому будуть відображені існуючі розміри кожного, окремо взятого приміщення, тут же наносяться необхідні прив'язки і розміри існуючих комунікацій, вентиляційні канали, каналізаційні висновки, відображені несучі стіни.

Після отримання всіх необхідних даних дизайнер може підготувати попередні варіанти планувального рішення, виходячи з побажань замовника. На даному етапі буде відображено в реальних габаритах все, що необхідно в повсякденному просторі. Кожен елемент меблів, техніки має свої габарити, і при цьому потрібно враховувати необхідність простору між предметами, тому потрібно, переконатися, що все перебуває на своєму місці.

Під час наступної зустрічі йде обговорення всіх варіантів планувального рішення квартири, визначаються основні вузли і в підсумку стверджується робочий план, на основі якого буде продовжуватися робота над проектом.

Цікаве і найчастіше питання. Постараємося відповісти на нього для розуміння процесу створення дизайн проекту.

При перших зустрічах замовника з дизайнером, в процесі спілкування і для правильно складання технічного завдання, визначається напрямок, в якому дизайнер готує попередню пропозицію і при необхідності невелику візуалізацію, виходячи з якого, людина замовляє дизайн проект в більшості випадків може чітко вказати, що йому подобається або не подобається.

Наступним етапом роботи, дизайнер розробляє свою концепцію для конкретного приміщення, готуються робочі креслення, і готується перша візуалізація в програмі 3d-Max. Ця картинка відправляється замовнику і відбувається обговорення і вносяться необхідні корективи.

Підсумувавши, можна сказати, що в більшості випадків, при правильному підході дизайнер не надає варіанти дизайну, а працює з замовником, спочатку над варіантом, який найбільше підходить конкретній людині.

Наша студія дизайну надає на вибір потенційному замовнику кілька пакетів послуг зі створення дизайн проекту в залежності від наповнення проекту.

Тут потрібно для себе відповісти на кілька запитань:

Скільки часу ви готові витратити на реалізацію вашого проекту і будівництва в цілому.

Пакет стандартний включає в себе всі основні креслення і візуалізацію всіх приміщень, які необхідні для реалізації проекту будь-яким виконробом або безпосередньо замовником, який буде наймати людей окремо для кожного процесу.

При замовленні пакету розширений, дизайнер і комплектовщик вносять в проект відомості про всі матеріалах, техніці, моделях дверей, м'яких меблів, освітленні ... відбувається підбір використовуваних в проекті матеріалів і вузлів. Замовник економить час на велику кількість поїздок для вибору і замовляє по підготовленими матеріалами без зайвих зусиль. Ще одна важлива відмінність - це внесення в креслення планів теплих підлог, планів кондиціонування. Замовник отримує всі необхідні консультації щодо вибору матеріалів та підбору, включаючи, необхідні виїзди в салони і магазини.

При виборі пакету Авторський нагляд, замовник додатково отримує регулярне відвідування дизайнером будівництва від початку до здачі об'єкта і в ході робіт коригує і консультує робітників при виникненні питань в ході будівництва. Важливо розуміти, що дизайнер не несе відповідальності за якість використовуваних матеріалів, а здійснює нагляд за дотриманням концептуальних і стилістичних рішень відповідно до затвердженого проекту.

При виборі пакета під ключ, замовнику потрібно прийняти бюджет, схвалити проект і заїхати в готовий об'єкт, всі можливі питання вирішує дизайн студія.

Питання, безсумнівно, заслуговує на певну увагу, як для дизайнера, так і для замовника дизайн проекту. «Чому дизайнеру важливо знати бюджет будівництва»

Вартість будівництва і ремонту будь-якого приміщення може кардинально відрізняться. Для того щоб всі запроектовані елементи, технічні рішення, меблі, декор і т.д. були доступні для замовника і можливості співпали з очікуваннями важливо знати приблизну суму для себе, скласти і озвучити дизайнеру. Дизайнер в свою чергу, спираючись на приблизний бюджет, спочатку внесе в проект рішення і запроектує матеріали, які в реалізації будуть збігатися. Це важливо, навіть для прорахунку кошторису виконробом і будівельниками, які зможуть більш точно все прорахувати.

Підсумувавши, можна сказати, що визначити рівень ремонту і озвучити орієнтовний кошторис дизайнеру, важливо в першу чергу для замовника, щоб уникнути розчарувань і розладів під час реалізації проекту.

Зміни проектних рішень передбачених в дизайн проекті в ході будівельних робіт і підбору матеріалів можуть вноситься, за бажанням замовника або за технічної необхідності. Але тут необхідно розуміти, що дизайнер в ході підготовки і розробки концепції дизайн проекту конкретного приміщення і загального стильового рішення виконував професійний підбір, і часто міняючи один елемент в проекті, ви зіткнетеся з необхідністю змінити ще частину проектних рішень. Кращим рішенням при необхідності щось поміняти, буде проконсультуватися з дизайнером і проектувальником. При самостійній зміні, дизайнер не буде відповідати за збереження загальної концепції і додаткових труднощах які з цим пов'язані.

Часто задається питання від замовника: «Які етапи ремонтних робіт на об'єкті»

Багато, після підготовки дизайн проекту ставлять це питання. Якщо ви визначилися і домовилися з будівельною бригадою або виконробом, які будуть виконувати всі ремонтні роботи.

Першим етапом буде демонтаж необхідних стін і вузлів і зведення необхідних, установка коробки вхідних дверей. Далі приступає електрик, монтуючи свої мережі згідно з проектом освітлення. Після електрика приступає кондиционерщик, монтуючи свої мережі і відводи води. Далі йдуть сантехнічні роботи та прокладання опалення, води і т.д. Після цього відбувається монтаж стель і підготовка стін і підлоги під необхідні матеріали. Відбувається укладання плитки, фарбування стін і монтуються підлогові покриття. Електрик встановлює і підключає освітлювальні прилади і додаткове обладнання. Монтуються санвузли, ванна і сантехнічні прилади. Приходить замірник, який готує креслення вбудованих меблів і замовляється всі меблі і техніка. Після монтажу і установки меблів, підбирається декор, виконується клінінг всіх приміщень, вішаються текстильні елементи і підключається вся техніка.