Отримати консультацію


Стилі дизайну в інтер'єрі

На поточний момент налічується безліч різноманітних напрямків, які використовуються для оформлення інтер'єрів, починаючи модерном і закінчуючи Провансом і етно стилем. Кожен з них здатний здивувати своєю індивідуальністю, химерністю елементи декору, історією появи. Цілком зрозуміло, що багатьом складно визначитися самостійно, який стиль вибрати. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то звертайтеся в нашу студію дизайну Abistyle, ми вам допоможемо з оформленням вашого інтер'єру. У нас вас чекає широкий вибір, приємні ціни на послуги.

Найбільш популярні стилі

У сфері дизайну, як і в інших областях, складно виділити те, що буде мати попит в першу чергу, так як не завжди вподобане одному, сподобається іншому. Особливо це стосується стилів декорування інтер'єрів. Найбільшим попитом сьогодні тут користуються такі напрямки:


  • Класика. Цей стиль характеризується наявністю витіюватих ліній, безліччю завитків, світлими декоруючими елементами і обробкою, дзеркальними поверхнями. Класичні стилі в інтер'єрах - це, перш за все: кам'яні каміни, величезні портрети, картини, дерев'яні меблеві гарнітури, оббиті під колір бронзи або кольоровими атласними тканинами. При цьому стеля зі стінами пофарбована в благородні відтінки: ванільні, бежеві, пастельні.
  • Хай тек. Дані дизайнерські рішення підходять любителям всього нового, людям, що стежать за новинками зі світу техніки і розуміючим, що таке система «розумний дім». В такому напрямок немає місця завитки, різноманітній кольоровій гамі. Тут в пошані чіткість, геометричність, конструктивізм.
  • Готика. Панують тут середньовічні мотиви: кам'яні грубі підлоги, дубові масивні меблі, високі стелі, величезні вікна. Модерн. Основна особливість - багато деревини. Вона присутня скрізь: на стінах, сходах, стелях, меблів. Розкішніше, багатше стилі даного напрямку виглядають за рахунок яскравих оригінальних елементів, кованих деталей.
  • Ренесанс, бароко, рококо. Такі сучасні стилі віддають перевагу розкішних королівських замків, палаців. Характеризуються великою кількістю позолочених елементів, дерев'яними меблями, парчею, габаритними люстрами, дорогоцінними каменями.

  • Прованс. Цей напрямок ідеальний вибір для тих, хто хоче створити атмосферу, як в заміському будинку. Тут господарюють натуральність, простота. Меблі встановлюються білі. Затишку даному напрямку додають різноманітні подушечки.
  • Ампір. Основні складові цього напрямку - розкіш, велич, витонченість. Стиль наповнений гарячими, теплими, темними відтінками, а також позолотою, зброєю, колонами, статуями, зображеннями грифонів, орлів.
  • Етно. Створено для тих, хто хоче, щоб приміщення виглядали незвично і яскраво. Африканський, японський, англійський, італійський - все це етнічні стилі. Кожен з них має свої відмінні риси, здатні створити в приміщенні, заспокійливу затишну атмосферу.

Яким би не захотілося вам бачити ваше житло, наші дизайнери зможуть втілити в життя будь-які ваші побажання. З нами ваші квартири, заміські будинки заграють новими фарбами.