Класика


Отримати консультацію


Класичне оформлення дизайну приміщень

Класичний стиль з'явився в будь-якому з видів творчості в Європі і розвивався від 17-го до 19-го століть. Його головними якостями є стриманий стиль, симетрія, почуття витонченості і гармонійне поєднання з античністю. Класичний стиль в інтер'єрі завжди виділяється благородноїю обробкою, використанням якісних матеріалів, чіткими геометричними формами, відсутністю непотрібних витонченість, зайвих предметів. Всі житлові і не житлові приміщення в такому виконанні, подобаються людям за рахунок спокою, що викликає гармонійно підібрані колірні гамми, атмосфера надійності і царської гідності. Підходить для заможних людей, які мають певні встановлені смакові переваги, гідно оцінюють культурні цінності і традиції поступового розвитку модних тенденцій.

Інтер'єр двоповерхового будинку 215м² с. Крушинка, Дизайн студия © AbiStyle

Інтер'єр двоповерхового будинку 215м² с. Крушинка

 • Стиль: Класика
 • Реалізація: 2013 р.
 • Об'єкт: Дім
 • Площа: 215м²
 • Місцезнаходження: с. Крушинка
 • Просмотр
Інтер'єр особняка 1000м² в Березівці, Дизайн студия © AbiStyle

Інтер'єр особняка 1000м² в Березівці

 • Стиль: Класичний
 • Реалізація: 2010 р.
 • Об'єкт: Особняк
 • Площа: 1000м²
 • Місцезнаходження: Березівка
 • Просмотр
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Історія виникнення класицизму, як стиль в оформленні інтер'єру

З'явилося класичний напрям у Франції на початку 17-го століття. Досить швидко став популярним у всій Європі і панував аж до 19 століття. Художники брали натхнення з античних часів, їх приваблювала строгість, ясність, простота. У російській класицизмі стиль розвивався на початку 19-ого століття, відрізнявся від європейського наявність еклектики (сумішшю різних стилів з класикою). Незалежно від наявності строгості в напрямку, кожна країна висловлює його зі своєю «родзинкою». Франція пишається своєю пишністю і лоском, Англія - ​​раціоналізмом, строгістю. Коли правила Катерина Друга, то основою стилю були гідність, гармонія, помірна стриманість. Саме це зробило популярним класицизм в Росії. У Пітері багато приміщень ставили в приклад, як потрібно оформляти кімнати в особняках.

Загальна характеристика класики

Відрізнити дане виконання від інших досить-таки просто:

 • Карнизи виконані стримано, колони, двері, вікна мають чіткі обриси, присутні в інтер'єрі каміни з мармуру - більшість предметів мають прямокутну форму;
 • Ніші в просторому залі можна вкрасти статуєю з Античній епохи;
 • Для обробки і фону використовують світлу колірну гамму, переважно пастельні відтінки;
 • В наявності можна знайти арки, ліпнину, підлозі колони або колони;
 • Орнамент зображується у вигляді дубового листя, лаврових, грецького меандру, проте можна помітити і симетрію в їх певному порядку.

Особливості класицизму

Інтер'єр квартири в класичному стилі виділяється тим, що має в своїй структурі впорядкованість, передбачуваність, респектабельність, грунтовність. Вигідні рішення, для тих, хто любить і цінує розкіш, витонченість, оскільки дане дизайнерське оформлення актуально і не залежить від модних тенденцій. Для оздоблювальних матеріалів не повинна застосовують дешеві речовини. Кожен матеріал має бути натуральним, унікальним і дорогим. Колони, підлозі колони роблять мармуровими, ліпнину ручної роботи, ні в якому разі, не готова. Стінки оббиті тканиною або дерев'яними панелями з натуральних дощок. Щоб покрити підлогу можна скористатися паркетом, проте деякі кімнати допускають застосування плиток з мармуру, каменю. Стелі завжди білі і мають прикраси з ліпних фризів. Колірна палітра не має різкого контрасту або помітних кольорів. Кольори часто викликають спокій, нейтральні почуття, завдяки чому створюється загальна атмосфера. Для вибору меблів, оздоблювальних матеріалів і текстилю можна скористатися оливковою, бежевим, кремовим, світло-зеленим, золотавим. Крім цього можливо також використання коричневих відтінків, проте варто враховувати, що кімната не повинна мати в собі похмурість, похмурість. Для оббивки і текстилю можна скористатися синім, синьо-зеленим, пісочним відтінком. Щоб зробити освітлення часто встановлюють люстри з кришталю, світильники з прозорими каменями або дорогим склом. Люстри виглядають як твір мистецтва з найтоншої обробкою матеріалів. Знаходиться освітлювальний прилад по центру на стелі, тоді світло падає рівномірно, завдяки чому інтер'єр виглядає закінченим. Крім усього додатково можна поставити в кімнату бронзові свічники або люстри, які імітують свічки. Житлові кімнати оснащені торшерами з тканинними абажурами. Для текстилю використовують парчу, атлас, шовк. Фіранки з плюшу, важкого шовку завжди добре драпіруються і підтримують початкову форму. Штори можна прикрасити за допомогою ламбрекенів або де жабо. Пол затьмарюється недешевим килимом, створений під ручну роботу. Меблі створюється з цінного дерева, з не дешевими тканинами для оббивки і натуральною шкірою. Вона повинна відрізнятися функціональністю, комфортом, простотою. Можливо покриття лаком, завдяки чому інтер'єр стає більш повітряним і витонченим. Декоративні елементи можна використовувати з різьбленням або позолотою. Головне гармонійно поєднувати всі елементи між собою. Вибір декоративних елементів і аксесуарів повинен бути відповідальним, стриманим і солідним. Відмінним рішенням є порцелянові вироби, антикваріат, картини, статуетки та мармурові або бронзові сувеніри. На стіну можна повісити картину, де зображений пейзаж художників з 17-19 століть, або картини з релігійним напрямком, завдяки цьому кімната буде естетично доповнена живописом. Для рами використовують дерево.

Співпраця з нашої компанії - запорука затишного приміщення

Дизайн інтер'єру в класичному стилі можна замовити в нашій дизайнерської студії Abistyle. Наші професіонали зможуть створити затишне гніздечко, реалізувати будь-який проект в класицизмі. У нашу компетенцію входить оформлення житлових і нежитлових приміщень: котеджів, дач, апартаментів, салонів, ресторанів, кафе, барів, комерційних підприємств, офісів і т.д. З нами не буде ніяких помилок, які часто роблять при організації своїми руками без певних знань і навичок. Ми оформимо ваше гніздечко атмосферно, затишно і розкішно. Елітний декор додасть приміщень особливого шарму.