Дизайн проект двоповерхового будинку 215м² с. Крушинка

Характеристики
Стиль Класика
Реалізація 2013 р.
Об'єкт Дім
Площа 215м²
Місцезнаходження с. Крушинка
  • Дизайн проект двоповерхового будинку 215м² с. Крушинка, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн інтер'єру двоповерхового будинку в Класичному стилі


У 2013 році до нас звернулися власники шикарного особняка площею 215 кв. м, розташованого в мальовничому селі Крушинка. Треба було розробити вишуканий інтер'єр двоповерхового будинку з відтінком королівської розкоші. Просторі кімнати особняка вимагали розкоші, яка ненав'язливо підкреслила б витончений смак замовників, їх здатність цінувати прекрасне. Кожна кімната, починаючи з передпокою, закінчуючи ванною, повинна була стати віддзеркаленням минулої епохи Середньовіччя, з усією її чудовою, сліпучою пишнотою, піднесеним благородством. Великий простір відкривало необмежені можливості для реалізації найсміливіших задумів. Радячись із замовниками, наша команда розробила чудовий проект інтер'єру будинку, який був втілений в життя.

Класичний стиль в інтер'єрі двоповерхового будинку

Тільки цей напрямок і змогло задовольнити смаки клієнтів. Його основна особливість - використання в інтер'єрі будинку дорогих матеріалів. Різьблені меблі з цінних порід світлого і темного дерева, золото, яке використовується в декоруванні, вигадлива ліпнина заворожують витонченістю, аристократичністю. Оформлена по-королівськи, спальня, стильний, традиційний кабінет, шикарна ванна, вітальня з каміном вражають не тільки дорожнечею, а й незвичайною затишною атмосферою.

Студія дизайну Abistyle - ключ до комфортного життя

Дуже важливо приділяти достатньо уваги внутрішньому оформленню житлового приміщення. В іншому випадку вам не захочеться повертатися додому. Студія дизайну Abistyle пропонує свої послуги в сфері розробки інтер'єру в Києві і за його межами. Багаторічний досвід, професіоналізм, індивідуальний підхід, креативність, нестандартність мислення, демократичні ціни - комфорт ближче, ніж ви думаєте!