Дизайн проект особняка 1000м² в Березівці

Характеристики
Стиль Класичний
Реалізація 2010 р.
Об'єкт Особняк
Площа 1000м²
Місцезнаходження Березівка
  • Дизайн проект особняка 1000м² в Березівці, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн особняка в Класичному стилі


У 2010 році в студію Abistyle звернулися власники розкішного особняка площею 1000 кв. м, розташованого в Березівці, з проханням створити проект внутрішнього оформлення. Інтер'єр особняка повинен був підкреслити високий статус своїх господарів, підкорювати з першого погляду совій розкішшю, занурити в світ Luxury. Важливо було створити не просто атмосферу королівського замку, а наповнити будинок атмосферою затишку, гармонії - будинок мав асоціюватися ні з музеєм, а з затишним вогнищем, де кожен член сім'ї буде відчувати себе комфортно. Наших дизайнерів надихнули просторі спальні, дитячі, ванні кімнати, кабінет, кухня, їдальня і більярдна. Оформлення цих кімнат - завдання для справжніх профі, яким під силу поєднувати пишність і стриманість, простоту ліній і вишуканість деталей, сучасну техніку з благородними, дорогими матеріалами.

Інтер'єр особняка в класичному стилі

Побажанням клієнтів найкращим чином відповідало класичний напрям дизайну, якому властиве використання натурального дерева, золота і позолоти, ліпнини, високоякісного текстилю. Посилити відчуття королівського шику допомогли люстри, виконані в палацовому стилі, ліжка з балдахінами, розкішні килими, колірна гамма благородних відтінків.

Переваги дизайну у студії Abistyle

Наші дизайнери - люди, чий творчий талант підкріплений відповідними знаннями, освітою, що і дозволяє втілювати будь-які мрії клієнтів. У нашому портфоліо ви не знайдете однакових робіт, а це значить що ваш проект буде унікальним. Ми працюємо до тих пір, поки кожна деталь не буде затверджена замовником. Вас приємно здивує не тільки якість наших послуг, але і прийнятні ціни.