Шале


Отримати консультацію


Шале - стиль в оформленні приміщень

Стиль шале в інтер'єрі позначає затишність, вишуканість, простоту приватного котеджу, міських апартаментів. Дизайн досить теплий, має асоціацію з захистом і надійністю на природі, де є тільки спокій і умиротворення. У такому виконанні поєднуються грубувата простота з комфортом, непомітна краса за рахунок використання природних матеріалів з чарівністю заміського будинку.

Загальна характеристика стилю Шале

Подібний стиль підходить як для житлових, так і для нежитлових приміщень:

  • Спокій, приємна палітра відтінків: використовуються осінні відтінки: колір дерева, беж, темно-зелені, сірі відтінки. Можна зробити акцент на синьому, червоному або білому кольорі;
  • Використовуються натуральні оздоблювальні матеріали: дерево, камінь, метал для кованих підвісних люстр або камінного приладдя;
  • Напрямок має на увазі під собою обов'язкову наявність каміна. В апартаментах камін часто використовується як декор, з облицюванням з штучних каменів, в будинках встановлюється повноцінний функціональний камін, у якого є широка камінна полиця;
  • В наявності штучно зістарені декоративні, оздоблювальні елементи;
  • Використання масивної затишних меблів;
  • Велика кількість елементів текстилю: штори, килим, ковдри, подушечки;
  • Атмосферного додає затишок, теплота, розміреність і спокій.

Інтер'єр квартири в стилі шале відмінно підходить тим, хто віддає перевагу --комфорту, розкоші, якісним речам, затишності, надійності. Головні характеристики - красивий, естетичний вигляд, комфорт і вишуканість.

Історія формування даного напрямку як стилю в інтер'єрі приміщень

Спочатку під шале малися на увазі сільські будиночки, які будувалися в Швейцарії в кожному районі Альп. Основним матеріалом для будівництва були камінь і дерево. За рахунок кам'яного фундаменту будинок стає надійним і захищеним від непогодних та інших несприятливих умов. Завдяки дерев’яній мансарді і внутрішньому оздобленню з дерева дому в такому виконанні придається чарівність. Інтер'єр такого напрямку має камін, який додає житлу теплоти, затишності. Вперше він виник в європейських країнах поряд зі Швейцарією, Францією, Італією, увібравши в себе кращі якості із кожної країни надійність, затишок, шарм.

Відмінні риси шале

Шале має свої особливості в меблях, текстилі, декоративних елементах і обробці. Всі меблі в подібному виконанні зручні, комфортні, з використанням глибоких крісел, широкого дивана, масивного столу, місткої шафи. У кожному проекті мається на увазі застосування важких, добротних меблевих предметів. Використовуються тільки натуральні оздоблювальні матеріали. Можна поєднувати дерево і камінь, завдяки чому створюється затишок, комфорт, без зайвого перевантаження інтер'єру. Основні якості меблів - простота, зручність. Для заміських будинків можна використовувати плетені меблі, або штучно зістарені предмети. В текстилі можна обійтися без комфортних пледів в клітинку, смужку або в один тон. Використовується дуже багато диванних подушок і для крісел. Найчастіше вони не яскраві, поєднуються з тоном меблів, доповнюються вишивками, аплікаціями під ковдри з використанням червоних, помаранчевих, зелених кольорів. Штори часто невеликого розміру світлого тону для кухні. У спальнях можна використовувати довгі портьєри. Вітальню можна прикрасити не довгими шторами світлих відтінків, або під колір меблів важкими гардинами.

Де може використовуватися даний дизайн?

Дане виконання підходить для приватних заміських будинків. Важливою складовою інтер'єру є непомітність шику в дерев'яній, кам'яній конструкції-екологічність, комфорт, витонченість. Досить практичною і надійною буде лазня в подібному виконанні. Дуже гармонійно виглядає дизайн і для готелів: використання натуральних матеріалів створюють домашній затишок, атмосферность, тепло, витонченість. З такою обстановкою можна чудово відпочити. Для еко-маркету напрямок буде відрізнятися оригінальністю, вишуканістю. При розробці проекту заміського ресторану акцент буде зроблений на розкіш: використання масивних зручних меблів, асоціативність з гірськими європейськими будиночками для відпочинку, приємні запахи їжі та вишуканих страв. Ці якості надають приміщенням особливу атмосферу. Строго буде виглядати стиль в офісних приміщеннях. Розкіш підкреслить всю серйозність організації. Дуже добре підходить для начальника, який володіє великою організацією в сфері фінансів, туристичного бізнесу, банківських операцій. За рахунок лаконічності з одночасною вишуканістю підкреслюється гідний статус директора з його бездоганним смаком. При замовленні такого дизайну демонструється почуття стилю, гідності, стабільності, якості, бездоганності й смаку.

Чому з нами потрібно працювати?

Дизайн інтер'єру в стилі шале наша дизайнерська студія Abistyle розробляє вже досить тривалий час. Кожен проект унікальний, всі побажання і переваги в розробках враховуються, щоб домогтися максимального позитивного результату. Шале варто використовувати в інтер'єрі з кількох причин. По-перше, в даному виконанні гармонійно поєднується вишуканість зі строгістю, приємність з комфортом, розмірність з розкішшю. До даного виконання можна підібрати такі синоніми, як затишок, традиційна простота, в якій таїться чарівність, шарм. Завдяки використанню природних матеріалів для обробки. Наша професійна команда розробить для вас проект, який буде просочений особливою атмосферою, комфортом, затишком, без перевантаження зайвими предметами. Дане оформлення досить швидко розвинуло свою популярність, охопивши не тільки всі райони Європи, а й Америки, Сходу, за рахунок своєї практичності, краси і гармонійності.