Мінімалізм


Отримати консультацію


Мінімалізм в дизайні інтер'єру

Мінімальність в просторі - досить цікавий напрямок для того, щоб облаштувати своє житло. Він прийшов в ужиток не так давно, але вже має надзвичайну популярність. Мінімум речей в оформленні будь-якої кімнати - це, перш за все строгість і лаконічність. Крім цього мінімалізм в інтер'єрі приватного будинку, квартири або офісного приміщення - це гармонійне поєднання простору і світла. Вишуканість, сучасність, легкість і естетичність - ось головні якості цього жанру. Якщо ви власник квартири, то завдяки цьому стилю, ви зможете наповнити атмосферу свободою, відкритим простором, повітрям і додати витонченість завдяки простим формам. В Україні не так часто можна зустріти квартиру в центрі міста або ж приватний будинок в даному оформленні, оскільки не всі в змозі воістину оцінити тонку естетику стилю. Замовити у нашій компанії проект дизайну інтер'єру житлового приміщення в даному виконанні означає, що ви справжній цінитель простоти і витонченості в сукупності, адже в кожній країні, можна знайти людину, яка не залишиться байдужим до цього лаконічного стилю.

Інтер'єр квартири 80м² в Києві, Дизайн студия © AbiStyle

Інтер'єр квартири 80м² в Києві

 • Стиль: Мінімалізм
 • Реалізація: 2018 р.
 • Об'єкт: Квартира
 • Площа: 80м²
 • Місцезнаходження: м. Київ
 • Просмотр
Інтер'єр квартири 83м² ЖК Квартет, Дизайн студия © AbiStyle

Інтер'єр квартири 83м² ЖК Квартет

 • Стиль: Мінімалізм
 • Реалізація: 2018 р.
 • Об'єкт: Квартира
 • Площа: 83м²
 • Місцезнаходження: м. Київ
 • Просмотр
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Що таке «мінімум предметів» в інтер'єрі приміщення?

Як і у інших напрямків дизайну квартири, дане оформлення в інтер'єрі має певні переваги та особливості. Вони знаходять своє вираження в таких аспектах:

 • У жанрі відсутній декор і непрактичні приналежності в побуті;
 • Відтінки стримані і класичні - поєднання білого і сірого або чорного або коричневого, можна зробити акцент на натуральному відтінку або використовувати палітру оздоблювальних матеріалів - металеві відтінки, дерев'яні або цегляні;
 • Вся техніка, яка може знадобитися в побуті - вбудована в стіни;
 • Предмети побуту часто мають багатофункціональність, щоб зберегти вільний простір;
 • Переваги мінімалізму полягають в просторі, свободу, великій кількості світла: великих вікнах, є можливість додати додаткові штучні джерела світла;
 • Стіни, стеля та підлога роблять в суворій обробці: всі поверхні гладкі і світлі (у виняткових випадках їх можна зробити в темних відтінках), стіни фарбують або покривають декоративною штукатуркою. Можна зустріти шпалери одного тону або панельні стіни, часто використовують для цього білі тони;
 • Єдиною прикрасою кімнат можуть бути картини, проте, у вигляді арт-об'єкта, тобто вони повинні бути не нав'язливими і не привертати до себе надмірну увагу, бути прості, але в той же час красиві, з простою рамою і правильної підсвічуванням.

Дизайн інтер'єру в стилі мінімалізму, перш за все це рівність і гладкість всіх можливих поверхонь в кімнаті, можуть бути присутніми різні фігури з геометрії або рівні лінії без вигинів. Особливістю даного напрямку є мінімум предметів в інтер'єрі. Меблі повинні бути максимально функціональні, оформлення кімнат повинно бути виконане зі стриманістю і в одному тоні, композицію буде доповнювати тільки світло - переливання і гра замість зухвало-помітних декорацій. Інтер'єр в подібному стилі-впевнене і легке рішення. Чого не скажеш про його конструкції, не дивлячись на всю його простоту, її досить важко створити, об'єднуючи строгість і простоту, практичність і вишуканість, щоб не було перевантаження зайвими предметами, але в той же час залишити багатофункціональність приміщення.

У чому полягають головні особливості напрямки в дизайні приміщень

Інтер'єр включає в себе меблі і текстуру. Підібрати необхідні меблі для цього напрямку досить важко. Сюди можна віднести високий диван, крісло в білих або світлих тонах. Ліжко має бути лаконічним і простим з відповідною строгісттю. Гармонійно повинні виглядати між собою меблі та фон (стіни, підлога, стеля). Оскільки особливістю жанру є мінімум предметів зі збереженням багатофункціональності, більшість речей повинно бути в формі трансформера - складається ліжко, стільці, крісла, відкидний стіл, вбудований в нішу шафа. Даний жанр не має на увазі під собою також полиць - речі можна складати або у вбудованому шафі, або під ліжком в шухляді.

Інтер'єр квартири в стилі мінімалізму не повинен мати в собі яскравий принт або орнамент на меблях, занадто помітні прикраси декору. Поєднання строгості, простоти, практичності, вишуканості, лаконічності і прогресивності додасть вашому будинку приголомшливий затишок і спокійну атмосферу. В текстилі такого інтер'єру є певні правила:

 • Штори повинні бути без мережив і інших прикрас - строгий білий фон. Часто можна залишити вікна без штор, щоб додати ще більше світла в кімнаті. Штори можна замінити жалюзями або тюлем.
 • Вітальню або спальню можна доповнити невеликим килимом світлого кольору, максимум поєднання двох схожих відтінків, прийнято використовувати сірі, бежеві, білі або чорно-білі кольори.
 • Обідня стіл не накривається скатертиною, поверхня абсолютно рівна і гладка.
 • Подушки для дивана можна зробити зеленим, помаранчевим або коричневим кольором, важливо щоб колір поєднувався з кольором самого дивана і кімнати. Універсальним варіантом вважається використовувати білий або сірий колір під основні відтінки меблів.

Чому наша компанія може допомогти вам у вирішенні всіх проблем?

Найчастіше у багатьох людей не виходить визначитися з напрямком оформлення свого будинку і просять допомоги у професіоналів. Наша компанія AbiStyle розробляє універсальний проект під ваші апартаменти, використовуючи стиль мінімалізм. Якісне поєднання простоти і багатофункціональності, витонченості та строгості додасть сучасності в ваше гніздечко, з урахуванням всіх особистих побажань. Ми можемо запропонувати вже існуючі варіанти приміщень, виконаних в даному стилі, а можна оформити інтер'єр виключно за бажанням клієнта.