Дизайн проект квартири 83м² ЖК Квартет

Характеристики
Стиль Мінімалізм
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Квартира
Площа 83м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект квартири 83м² ЖК Квартет, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн квартири в мінімалістичному стилі


У 2018 році компанія Abistyle успішно реалізувала ще один свій дизайн проект - ми оформили квартиру, площею 83 квадратних метра для молодої сім'ї з двома дітьми в ЖК «Квартет». Побажання клієнтів зводилися до наступного - зберегти якомога більше вільного простору, наповнити апартаменти світлом і комфортом, відобразити вишуканий смак власників. Ми вирішили оформити поєднану з кухнею, вітальню, спальню і дитячу в дусі мінімалізму, за простотою якого ховається копітка робота, що дозволяє створити гармонійну, надихаючу атмосферу спокою, в якій кожен член сім'ї відчуває себе комфортно. Кожен етап роботи зі створення проекту обговорювався з замовниками, що дозволило найкращим чином втілити їх вимоги в реальність.

Мінімалізм сучасних апартаментів

В першу чергу використання стилю «мінімалізм» дозволило втілити основне побажання замовників щодо оформлення кожної кімнати - максимум відкритого простору і освітлення. Основна особливість - мінімум деталей, максимум комфорту. Лаконічність ліній, практична, зручні меблі, відсутність химерного декору роблять цей напрям впізнаваним в усьому світі. Сірий нейтральний відтінок оформлення розбавлений свіжим зеленим кольором.

Замовляйте дизайн на вигідних умовах

Кращим чином втілити мрії про ідеальне оформлене житло можуть тільки професіонали вищого рівня. Саме такі чарівники працюють в компанії Abistyle, наповнюючи життя клієнтів радістю і натхненням. Демократична цінова політика, використання якісних матеріалів, креативність мислення - основні, але не всі приємні риси нашої команди. Встаньте на поріг нових позитивних вражень, які не змусять себе чекати, заповнивши форму замовлення.