Дизайн проект квартири 80м² в Києві

Характеристики
Стиль Мінімалізм
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Квартира
Площа 80м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект квартири 80м² в Києві, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн квартири, стиль Мінімалізм


У сучасному світі оригінальний інтер'єр квартири є невід'ємним атрибутом людини з тонким, вишуканим смаком. Звернувшись в компанію Abistyle, власники досить просторої квартири в Києві площею 80 квадратних метрів, прекрасно це розуміли. Головне їхнє побажання полягало в тому, щоб перетворити свої апартаменти, створивши в них красиву, бездоганну атмосферу без стереотипів і зайвого декору. У 2017 році наші дизайнери розробили і втілили в реальність проект квартири, інтер'єр якої вразив замовників своєю лаконічністю і унікальністю. Кожна кімната - вітальня, передпокій, спальні, санвузли - заграли новими фарбами, несучи в собі відбиток бездоганного стилю. Скрізь панував дух респектабельності та недбалого шику.

Стиль мінімалізм в інтер'єрі - особливості

Як видно на фото об'єкта, нами був обраний мінімалістичний стиль, - для якого характерне використання стриманою колірної гами з чудовою грою півтонів. У нашому випадку це було поєднання благородного сірого кольору з пастельними, теплими відтінками пісочного, бежевого, коричневого. Грамотне зонування простору, елегантні меблі, виготовлені за індивідуальним дизайном, симетричні лінії, хороше освітлення допомогли створити комфортну атмосферу.

Замовити дизайн квартири в Києві просто

Фахівці-дизайнери студії Abistyle допоможуть втілити в життя будь-яку ідею, перетворивши її в блискучий бездоганний діамант. Якщо зі стилем клієнт не визначився - ми створимо його разом, керуючись побажаннями замовника. Доступна вартість послуг, вміння творити чудеса при обмеженому бюджеті, високий професіоналізм, багаторічний досвід - лише мала частина того, що ми пропонуємо замовникам.