Фьюжн


Отримати консультацію


Фьюжн в інтер'єрі приміщень

Фьюжн в інтер'єрі, в першу чергу - це яскравість, неординарність, сміливість і оригінальність в оформленні приміщень: офісних кімнат, міських апартаментів, приватных будинків, барів, кафе. Створюється особлива атмосфера, оскільки поєднуються парадоксальні і незвичайні дизайнерські ідеї. Будь-яке приміщення в даному виконанні має вільний простір, гармонійну недбалість, комбінацію різних стилів, оригінальні декоративні елементи. Таке оформлення підходить людям, які сміливі і незвично мислять, їх приваблює парадоксальність і яскравість. Сьогодні можна знайти багато цікавих проектів - сучасних і яскравих. Якщо вам подобається помітна краса несумісних між собою речей, то вам дійсно припаде до душі цей дизайн, вам сподобається його унікальність, оригінальність і незвичайність. Підійде як для міських апартаментів, так і для приватних котеджів.

Інтер'єр приватного будинку 500м² м. Київ, Дизайн студия © AbiStyle

Інтер'єр приватного будинку 500м² м. Київ

 • Стиль: Мінімалізм
 • Реалізація: 2018 р.
 • Об'єкт: Дім
 • Площа: 500м²
 • Місцезнаходження: м. Київ
 • Просмотр
Інтер'єр квартири 58м² Україна, Київ, Дизайн студия © AbiStyle

Інтер'єр квартири 58м² Україна, Київ

 • Стиль: Сучасний
 • Реалізація: 2018 р.
 • Об'єкт: Квартира
 • Площа: 58м²
 • Місцезнаходження: м. Київ
 • Просмотр
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Історія виникнення фьюжн як стилю в дизайні інтер'єру

Спочатку інтер'єр в стилі Фьюжн виник на початку 20-го століття. Він вразив дивовижною можливістю грамотно поєднати фактуру, матеріал, меблі, декоративні елементи, які призначалися для різних напрямків в один оригінальний. Дизайн вийшов модним, актуальним і відомим. Його прозвали синтезом різних культур та епох. З англійської мови fusion означає суміш. З'явився напрямок в мистецтві (спочатку в музиці) у вигляді оригінальних комбінацій класичних пісень і етнічних мотивів. Після цього він став поширюватися на ресторани, де з'явилася комбінація в меню з європейських страв, вишуканих і екзотичних страв Азії. Відродився напрямок в Америці в другій половині 20 століття. Дизайнери США спеціально розробили fusion для інтер'єру приміщень, доповнивши дизайн сміливим поєднанням і з'єднанням історичного виконання, сучасності, етнічності. Фьюжн - це повна суміш всього, що є - яскравого, сучасного, неординарного.

Основні особливості fusion в інтер'єрі

Інтер'єр квартири в стилі Fusion виділяється наступними характеристиками:

 • Грою контрастів, різноманітністю фактури і оздоблювальних матеріалів;
 • Оригінальним підсвічуванням. Акцентується увага на декоративних елементах, фотографіях, живопису на стінах, меблях;
 • Суміщенням все дозволеного і почуття достатку;
 • Меблі в даному виконанні відрізняється яскравістю, незвичністю і зручністю;
 • Також присутння комфортність, індивідуалізм і розкіш в помірній кількості.

Крім цього дизайн приватних котеджів, міських апартаментів, комерційних підприємств означає:

 • Використання яскравих кольорів: малинові відтінки, блакитні, сині, золотисті, зелені та інші, також можна зробити акцент на класичний варіант чорно-білий фон;
 • Використання декоративних елементів, меблів, оздоблювальних матеріалів з різних напрямків оформлення дизайну - різні відтінки, матеріали, фактура;
 • Використання різних оздоблювальних матеріалів в поєднанні один з одним: металу зі склом, дерева і пластика, хутра та паперу, тканин і т.д.
 • Гармонію і цілісність дизайну;
 • Додаткове стильне освітлення: оригінальні світильники, використання софітів, креативних бра і люстр.

Дане виконання несе в собі поєднання етнічного та сучасного мотивів, з використанням класичних меблів, плакатів поп-арту. Являє собою комбінацію витонченості, помітності та креативності.

Таке оформлення може підійти абсолютно для будь-якого приміщення. Кухня з інтер'єром фьюжн оснащена металевим блиском, сучасною побутовою технікою в Хай-тек, безтурботністю поп-арту, функціональністю в техно і чарівністю провансу. Вітальня в такому виконанні означає класичну витонченість з розкішшю, практичність урбанізму, красу- етнічного стилю і комфорт—абельність лофту.

Де можна використовувати fusion стиль?

Дуже важливо в даному оформленні приміщення або житла гармонійно поєднати між собою різні дизайнерські напрямки, без створення мішанини. Виникає нова гармонія, яку необхідно вміти правильно організувати. У fusion організація приміщень виходить досить оригінальною і унікальною. У такому напрямку можна оформити квартиру, салон, бар, готель, використовуючи тільки найкращі традиції даного унікального дизайну. Готель оформлений подібним чином відрізняється гармонійним поєднанням різних меблів по фактурі, наче в одній кімнаті знаходяться і розташовуються речі з різних часових періодів. Ця особливість надає місцю незвичайність, індивідуальність, протиріччя в атмосфері, але в той же час і цілісність, поєднання непоєднуваних матеріалів і відтінків. При оформленні виставкового приміщення необхідно використовувати велику кількість різних відтінків, оздоблювальних матеріалів, щоб вільно самовиразитися, зробити яскравий акцент на оригінальному оформленні та індивідуальності. Приміщення буде яскравим, помітним і незабутнім. Якщо оформляти ресторан, то тут більше підійде поєднання сторін світу - Сходу із Заходом, Півночі з Півднем або сучасності та історичності. Підійде для тих, хто любить оригінальні, самобутні та неординарні речі. Фьюжн також можна застосувати в магазинах електроніки, меблів або креативних подарунків.

Переваги замовлення проекту оформлення інтер'єру в стилі ф'южн

Наша дизайнерська компанія AbiStyle може розробити будь-який проект з оформлення вашого житла або комерційного підприємства в фьюжн. Наша професійна команда враховує побажання і переваги клієнта. Ми гармонійно поєднуємо шик і простоту, яскравість і елегантність, практичну строгість модерна і непомітну розкіш затишного етнічного або сільського стилю. Дане виконання викликає почуття розкоші, лаконічності футуризму і все це в одній кімнаті. Замовити подібний проект можна в нашій студії. Реалізуйте свою ідею, оформіть своє житло, під ваші переваги.