Дизайн проект квартири 58м² Україна, Київ

Характеристики
Стиль Сучасний
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Квартира
Площа 58м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект квартири 58м² Україна, Київ, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн двокімнатної квартири сучасного стилю


У 2018 року дизайнери студії Abistyle розробили інтер'єр квартири площею 58 кв. м. апартаменти призначалися під здачу в оренду, тому важливо було створити таку атмосферу, яка підійшла б потенційним наймачам - вони повинні були відчувати себе комфортно, незалежно від уподобань, стилю життя. Ми розробили кілька варіантів, один з яких і підійшов нашим клієнтам - вони оцінили нестандартний підхід, оригінальність мислення, завдяки чому апартаменти дивним чином змінилися - в них є все і нічого зайвого. Позитивна енергетика, легкість, почуття в кожному куточку, сприяє розслабленню, наповнює натхненням, силами, енергією. Функціоналізм, лаконічність, максимум відкритого простору стали основними рисами інтер'єру квартири, розташованої в Києві.

Невимушеність сучасного стилю

Кожну кімнату ми оформили в різних колірних поєднаннях, що не порушувало загальну концепцію, виражену в лаконічних формах меблів, великій кількості природного освітлення, вміло підібраних, стильних елементах декору, комбінуванні різних напрямків і відсутності суворих кордонів. Легкий, життєрадісний флер наповнює все приміщення, в яких відчувається елегантність і неповторний шарм.

Замовити дизайн двокімнатної квартири

Звернувшись до нас, клієнт може розраховувати на вражаючий результат - ми створюємо інтер'єри квартир, в яких легко дихати і творити. Відсутність стереотипів дозволяє генерувати свіжі, наповнені натхненням ідеї. Доступна вартість наших послуг дозволяє кожному стикнутися з ідеалом, впустити його в своє життя.