Дизайн проект приватного будинку 500м² м. Київ

Характеристики
Стиль Мінімалізм
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Дім
Площа 500м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект приватного будинку 500м² м. Київ, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн приватного будинку в Києві стиль Мінімалізм


У 2018 році команда наших дизайнерів закінчила черговий унікальний проект - оформлення приватного будинку площею 500 квадратних метрів. Проект створювався ретельно, не була упущена жодна деталь, в результаті чого ми отримали приголомшливий результат, який призвів в непідробний захват замовника, з яким ми радилися на кожному етапі. Ми дбайливо оформили кожен куточок особняка, починаючи з просторих спалень і віталень, закінчуючи басейном, вбиральні і тренажерним залом. Ми вдало використовували поєднання непоєднуваного, характерне для популярного стилю ф'южн, створивши атмосферу художнього безладу. Застосувавши технологію так званого другого світла, красиво обіграли штучне освітлення, наповнивши приміщення легкістю.

Особливості стилю мінімалізм в інтер'єрі

Ми зупинили свій вибір на мінімалізмі, головні риси якого - великі вікна, грамотне зонування приміщень, мінімум внутрішніх перегородок. Що стосується колірної гами - тут переважають лише кілька основних відтінків. Під час обробки використовувалися виключно натуральні матеріали - дерево, скло, цегла. Декоративних елементів трохи, але всі вони оригінальні і гармонійно вписуються в загальну концепцію.

Замовити дизайн інтер'єру приватного будинку

Якщо ви хочете по поверненню додому відпочивати душею і тілом, звертайтеся в студію Abistyle. Наша команда створить стильний, відповідний вашим вимогам і фінансовим можливостям, інтер'єр, який перетворить ваші апартаменти. Не варто зволікати з прийняттям рішення - заповнюйте просту форму замовлення, наблизивши тим самим момент щасливого захоплення, який наповнить вас по закінченню всіх робіт.