Індустріальний


Отримати консультацію


Industrial: який він, його особливості в дизайні інтер'єру

Індустріальний стиль в дизайні інтер'єру - найбільш яскравий напрямок, що запам'ятовується. Характеризується грубістю, суворістю. Приміщення декорується потужними, важкими елементами. В оформленні використовуються специфічні фактури, відтінки. За рахунок них вдається створювати особливу атмосферу - міцну, жорстку. Деякі експерти називають її нежитловий, незатишною. Однак, незважаючи на всю тяжкість, стиль відрізняється своєрідним шармом, красою. Познайомимося з ним ближче.

Інтер'єр Офісу 80м² р Ірпінь, Дизайн студия © AbiStyle

Інтер'єр Офісу 80м² р Ірпінь

 • Стиль: Лофт
 • Реалізація: 2017 р.
 • Об'єкт: Офіс
 • Площа: 80м²
 • Місцезнаходження: м. Ірпінь
 • Просмотр
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Дизайн інтер'єру в індустріальному стилі

Тут ви не зустрінете сільський затишок кантрі, химерність, вишуканість класики, так як це житло бунтаря. Тільки на перший погляд може здатися, що в кімнаті, що нагадує занедбаний склад, нічого не робилося взагалі. Насправді тут все продумано до дрібниць, так як цей стиль базується на безлічі елементів, а саме:

 • Необроблена поверхня. Тут немає гладких, рівно оштукатурених стін, стельових навісних систем, вишуканих оригінальних статей. Переважають кілька матеріалів: цегла, метал, бетон.
 • Не стандартні застосування предметів. Наприклад, звичайна драбина може стати шикарним стелажем для книг. Для прикраси стін нерідко використовуються ланцюги, колеса, різні запчастини велосипеда. За рахунок таких рішень кімната виглядає креативно, запам'ятовується в деталях. Всі відвідувачі відзначають її незвичайність.
 • Матеріали. Частіше за інших використовується при декоруванні метал. Також можуть бути застосовані: дерево, скло. Головне, щоб всі предмети мали не новий, а «застарілий» вид.
 • Кольоровий гамі. Індастріал в інтер'єрі базується на різноманітних відтінках сірого, коричневого. Крім цього, можуть бути застосовані яскраві червоні, чорні кольори. Можуть переважати різні тони цегли, іржі.
 • Відкритості. В даному напрямку залишаються помітними комунікаційні системи, балки. Тут не ховається нічого з того, що в інших стилях ретельно маскується.
 • Мінімалізм. Багато експертів дають цьому стилю інша назва - мінімалістичний. Це цілком зрозуміло, адже тут використовується мінімум різних елементів, що декорують, меблів. Переважають оригінальні конструкції з металу, різноманітні деталі, запчастини. Також може бути імітація механізмів, їх складових.
 • Нестандартне мислення. В даному напрямку не побачите те, що застосовується при обробці звичайних квартир, офісів, закладів. Тут все актуально, динамічно, практично, утилітарно. Стиль призначений для тих, хто не боїться зробити щось не вписується в рамки.

Інтер'єр в стилі індастріал прагнуть створити активні молоді люди, так як їм складно дотримуватися загальноприйнятих стандартів. Молодь хоче виділитися. Цей напрямок - найкращий спосіб домогтися бажаного. Щоб створити справжнє житло бунтаря необхідно врахувати ряд особливостей.

Це industrial дизайн

Кожен стиль має кілька ключових моментів: меблі, текстиль, декор, оздоблення.

В даному напрямку меблеві предмети, тканини не нові, потерті. Іноді вони мають дивний вигляд. Якщо це:

 • Стільці, то з металу. Виглядають досить оригінально, але при цьому залишаються функціональними.
 • Крісла, дивани. Як правило, виготовленні ​​такі меблі з состаренной однотонної гладкої шкіри.
 • Шафи. Ці предмети більше нагадують собою конструкції з металу. Полиці відкриті, ящики - контейнери для перевезення. Навіть в закритих шафах є безліч осередків, відсіків. При цьому не обов'язково там знаходитимуться речі. Вони можуть розташовуватися в потертих старих сейфах, скринях. Чи можливо застосувати навіть шафи з картотекою.
 • Меблі з дерева. Вона також буде рясно декорована металевими елементами. Сама деревина темна, зістарена штучно.

Що стосується текстилю, і подушок, килимів передбачено мінімум, вікна взагалі нічим не занавішуються. Будьте до цього готові, якщо захочете замовити інтер'єр в стилі industrial. Щоб приміщення стало більш різноманітним, його прикрашають звірячими шкурами. Вони можуть служити килимами, пледами. На підлогу, крім них, стеляться непомітні килимові покриття.

Створити кімнату в індастріал неможливо без відповідного декору. Якщо приміщення ніколи не були нежитловими, промисловими, то щоб надати їм відповідний вид, можна використовувати для стін металеві панелі. Також доречна цегляна кладка, фарбування стін в відповідні кольори. Інтер'єр буде доповнюватися всілякими балками, трубами, химерними металевими конструкціями. Якщо освітлювальні прилади - то, це люмінесцентні або галогенові лампочки, закриті металевими гратами. Можуть застосовуватися інші світильники, наприклад, відносяться до Стимпанк. Також використовуються креативні торшери, бра, люстри з металу. Тепер розберемося з тим, де найбільше доречно даний напрямок.

Яким приміщень підходить індустріальний стиль

ндустріальний стиль - вибір жителів великого міста, шанувальників його околиць, вражаючих «екзотичних» ландшафтів. Інтер'єр квартири в індустріальному стилі можна сміливо назвати агресивним, а значить чисто чоловічим. здається,що навіть кухонні приміщення тут пахнуть НЕ солодощами, випічкою, а пивом, копченою рибою, смаженим м'ясом. Доречно такий напрямок в барах, анти-кафе. За рахунок брутального декору вдасться підкреслити, що цей заклад - територія чоловіків.

Сміливо, незвично, вражаюче в такому декорі виглядають офіси. Це відмінний варіант продемонструвати творчий потенціал, волелюбність, наприклад, в рекламному агентстві, студії дизайну. У industrial можна оформити офіс туристичної компанії, що пропонує екстрим. Крім цього, напрямок підходить для чоловічих бутиків, що продають: різні аксесуари, одяг, приладдя для куріння.

Дизайн кімнати в індастріал можете замовити в студії Abistyle. Наші фахівці здатні реалізувати будь-які Ваші божевільні ідеї. З ними ви створите приміщення своєї мрії.