Віддалене Проектування © AbiStyle Дизайн студия в Киеве

Віддалене Проектування


Отримати консультацію


Віддалене проектування будь-яких проектів

З появою нових технологій, зокрема інтернету, істотно спростилося життя практично у всіх верств населення, адже тепер багато питань можна вирішувати, не покидаючи затишного будинку або квартири. Раніше про те, щоб замовити дизайн інтер'єру на відстані доводилося тільки мріяти. Сьогодні це стало реальністю. Головне знайти тих, хто може здійснити дистанційне проектування. Вам потрібні такі фахівці? Ми перед Вами. Наша студія дизайну Abistyle готова допомогти Вам з проектуванням на відстані. У нас адекватні ціни на дистанційне проектування. Якщо ви сумніваєтеся, що можлива співпраця на відстані, ознайомтеся з тим, як саме ми будемо працювати з Вами дистанційно.

Як ми працюємо при дистанційному проектуванні

Дистанційне проектування будинків - нове слово в світі дизайну. Воно має на увазі собою замовлення послуги на відстані за допомогою використання електронної пошти, тобто ви можете, перебуваючи у себе вдома, замовити нам дистанційний дизайн квартир і будинків і через деякий час отримати відмінні результати нашої роботи будь-яким зручним способом. Завдяки мобільного зв'язку, сучасним технологіям, тепер не потрібно особиста присутність в офісі. Ми отримали можливість займатися проектуванням на відстані, а ви - шанс змінити своє житло за допомогою дистанційного проектування. Приблизно схема роботи при дистанційному дизайні нерухомості виглядає так:

 1. Ви звертаєтеся до нас в телефонному режимі, ел. поштою, скайпом, вайбером. Залишаєте заявку, в якій вказуєте свої вимоги, побажання, що стосується майбутнього проекту. Також можете запитати все, що вас цікавить. Крім запиту прикладаєте будь-які графічні, фото-, відеоматеріали, що стосуються Вашого замовлення.
 2. Далі ми зв'язуємося з Вами. Визначаємо конструктивні, архітектурні вимоги до дизайн-проекту.
 3. Потім підписуємо договір на дистанційне проектування, дизайн інтер'єру, заздалегідь визначившись з складовими, принципами розробки, Вашими бажаннями, вимогами.
 4. Далі ви вносите передоплату за дистанційне проектування. Зробити це ви зможете будь-яким зручним для Вас способом.
 5. Після ми приступаємо до ескізного проектування в 3Д графіці.
 6. Далі напрацювання проектування пересилаються Вам, обговорюємо, вносимо корективи.
 7. Після того як узгодимо ескіз дизайну приступаємо до розробки будівельних оздоблювальних креслень. Під час дистанційного проектування будуть складатися точно такі ж документи, як при стандартному плануванні.
 8. Потім слід здача проекту дизайну. Розроблений дистанційно документ буде включати в себе: тривимірні графічні зображення, робочу документацію.
 9. Після того, як остаточно ви затвердите дизайн проект, створений дистанційно, ми візьмемо з Вас решту грошей.

Ще один бонус, який ми можемо запропонувати Вам - закупівля будматеріалів. Нами здійснюється вибір і придбання всіх потрібних матеріалів. Ви вносите оплату, наші співробітники формують вантаж і відправляють його автомобілем в Ваше місто. Цей варіант стане для Вас відмінним рішенням, якщо поблизу немає магазинів з перевіреними якісними товарами для будівництва. Також ви зможете приїхати до нас, і разом ми здійснимо всі необхідні закупівлі. Але колись потрібно буде визначитися з пакетом послуг на дистанційне проектування.

Різновиди дистанційного дизайну нерухомості

Дистанційний дизайн інтер'єру, так само, як і звичайний, може бути різним. Все залежить від кількості включених послуг, складності проектування, вимог, побажань замовника. При розрахунку вартості дистанційного проектування в розрахунок береться квадратний метр приміщень, тобто основою виступає площа статі.

Стандартний проект дизайну включає в себе перелік будівельних планів, а саме:

 1. План демонтажу - все стерпні стіни і перегородки.
 2. План монтажу - все знову споруджувані стіни і перегородки.
 3. План розміщення сантехнічного устаткування - необхідний для виконання сантехнічних робіт.
 4. Експлікація - план приміщень із зазначенням площ і призначення.
 5. План підлоги - визначає схему розміщення підлогових покриттів, обумовлює нюанси стиків різних матеріалів.
 6. План стель - конфігурація і висота підвісних і натяжних стель.
 7. План освітлення - вказуються освітлювальні прилади з точковими прив'язками та переліком типів використовуваних світильників.
 8. План вимикачів - розміщення вимикачів з групами включення.
 9. План розеток - місця розташування розеток і електро-висновків із зазначенням висот і призначення.
 10. Розгортки стін - вказівка обробки по різних дільницях стін.
 11. Деталізація ніш, декоративних перегородок, ескізи меблів (індивідуальні розробки), специфікації обладнання, дверей.
 12. Відомість обробки - зведена таблиця за обсягами оздоблювальних робіт із зазначенням обраних оздоблювальних матеріалів.

Також в стандартний проект при дистанційному проектуванні обов'язково включається 3D візуалізація всіх приміщень, що підлягають зміні відповідно до проекту. Багато хто може подумати, так як дистанційне проектування - новий вид сервісу, то за нього доведеться дорого платити. Це помилкова думка. Послуга коштує не набагато дорожче, ніж звичайна розробка дизайн-проекту. А якщо врахувати, скільки вона може дати переваг, то за неї не буде шкода віддати такі гроші.

Переваги дистанційного проектування

Основні переваги замовлень дизайн проектів на відстані полягають в таких аспектах:

 • Раціональне використання коштів і часу. Справа в тому, що всі вихідні дані, відповіді на наші запитання, ви відправляєте тоді, коли Вам це буде зручно. Обговорення будь-яких моментів може відбуватися, як в онлайн-режимі, так і в телефонному, за допомогою електронної пошти.
 • Можливості створити креативний оригінальний дизайн проект за допомогою дистанційного проектування. Наші дизайнери зможуть втілити будь-які Ваші задуми.
 • Високому якості, швидкому виконанні. Не варто думати, що, якщо ви звернулися до нас з проханням створити дизайн дистанційно, таким проектуванням ми займемося в останню чергу. Над Вашим дизайном наші фахівці будуть працювати так само, як і над звичайним. Швидкість і якість залишиться на тому ж рівні. До роботи будуть також залучатися висококваліфіковані дизайнери, проектувальники.

Якщо ви шукаєте, де замовити дистанційне проектування, так як у Вас в місті немає підходящої студії, то ми раді Вам допомогти. Оформити заявку ви зможете прямо тут, і зараз не відриваючись від ноутбука або комп'ютера. При цьому Вам не потрібно буде витрачати час на зустрічі з нашими дизайнерами. Віртуально спілкуючись з Вами, наші фахівці допоможуть зробити Вам нелегкий вибір стилю, розібратися в технічних аспектах, підібрати матеріали, що декорують елементи. Наш більш ніж 10-річний досвід, власні напрацювання, допоможуть в реалізації Вашого дизайну. Ви ніколи не станете шкодувати про те, що вирішили попрацювати з нами на відстані, а не звернулися в будь-яку найближчу компанію.Смотреть все Проекты