Дизайн проект приватного будинку 170м² в Києві

Характеристики
Стиль Прибережний, Кантрі
Реалізація 2017 р.
Об'єкт Дім
Площа 170м²
Місцезнаходження м.Київ
  • Дизайн проект приватного будинку 170м² в Києві, Дизайн студия © AbiStyle

Свіжий дизайн проект інтер'єру приватного будинку


Приватний будинок площею 170 квадратних метра, розташований в Києві, мав перетворитися в острівець спокою і гармонії, в якому приємно проводила б час молода сім'я з двома дітьми далеко від шуму цивілізації. Інтер'єр приватного будинку повинен був гармоніювати з навколишньою його мальовничою природою. Важливо було не перестаратися з декоративними елементами, для того щоб вони не відволікали увагу від барвистого пейзажу за вікнами. Особлива увага приділялася дитячим - їх необхідно було наповнити свіжістю, світлом, приємними відтінками і при цьому не забувати, що це кімнати для дітей, де вони будуть проводити багато часу. Потребувала художньому оформленні та простора тераса, де дружна сім'я збиралася б на свіжому повітрі. Вітальню треба перетворити в комфортну зону відпочинку. Дизайнери Abistyle розробили і втілили в життя проект, в якому гармонійно поєдналися два популярних напрямки.

Прибережний і кантрі стиль - вдалий тандем в інтер'єрі приватного будинку

Прибережний стиль з його великою кількістю світла, свіжістю прекрасно гармонує з оформленням в стилі кантрі, який можна охарактеризувати двома словами - витонченість і сільська простота. При оформленні ми використовували натуральні матеріали - камінь, дерево. Спокійна тепла колірна гамма кантрі розбавлена ​​яскравими вставками, властивими прибережному напрямку дизайну.

Abistyle - нестандартні рішення для вашого приватного будинку

Хочете створити унікальну обстановку, зануритися в світ прекрасного? Звертайтеся в студію Abistyle - ми відкриємо для вас двері, за якими вас огорне чарівна атмосфера затишку, гармонії. З нами ви не тільки заощадите гроші, оскільки наші ціни дуже демократичні, але і час - все клопоти, аж до підбору і закупівлі матеріалів ми беремо на себе. Чесність і прозорість - основні риси, які найкращим чином нас характеризують.