Дизайн проект квартири 54м² ЖК Святобора

Характеристики
Стиль Скандинавський
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Квартира
Площа 54м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект квартири 54м² ЖК Святобора, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн квартири в Скандинавському стилі


Дизайн квартири в ЖК Святобора площею 54 метри квадратних повинен був перетворитися в затишне гніздечко молодої дівчини з вишуканим смаком, яка здатна оцінити чарівну простоту інтер'єру без зайвих деталей, де приємно проводити час. Саме з таким побажанням звернулася до наших дизайнерів господиня апартаментів. У 2018 року ми втілили в життя її мрії про ідеальну квартиру. Вислухавши всі побажання, наша команда прийшла до висновку, що найкращим рішенням стане Скандинавський стиль, що підкорює своєю лаконічністю. Завдяки професійному підходу нам вдалося візуально збільшити приміщення, наповнити його приємним затишком, світлом. На кожному етапі кропіткої роботи ми радилися з замовницею, що дозволило створити ідеальні апартаменти.

Особливості скандинавського стилю

Він має у своєму розпорядженні багатьох духом свободи, любові до світла, тепла, яких досить мало в північних країнах, де він зародився. Що стосується колірної гами - використовуються тільки світлі пастельні відтінки, які гармонійно поєднуються з темними меблями. Ще одна основна риса - використання виключно натуральних матеріалів і мінімум декоративних елементів.

Замовляйте дизайн в скандинавському стилі

Коли мова заходить про оформлення апартаментів, немає місця для компромісу. Звертатися потрібно тільки до професіоналів з багаторічним досвідом. Заповнивши просту форму на нашому сайті, ви покладете початок реалізації своїх бажань. Вартість наших послуг доступна, що розвіє уявлення про те, що індивідуальний проект - розкіш, доступна лише обраним.