• Дизайн інтер'єру квартири в Києві: огляд 360 градусів
 595
 20.07.2019 14:28

Дизайн інтер'єру квартири в Києві: огляд 360 градусів

 

Замовляючи оформлення житлового об'єкта, клієнт хоче бути впевненим більш ніж на сто відсотків в тому, що результат буде повністю відповідати його очікуванням після реалізації. Сучасні технології, які використовує наша команда, розробляючи дизайн інтер'єру квартири в Києві, дають можливість оцінити проект ще до початку робіт по його втіленню в життя.

Огляд в 360 ° дає можливість зрозуміти, чи задовольняє дизайн інтер'єру квартир Київ зазначені запити, чи буде комфортно перебувати в оформленому приміщенні,чи гармонують між собою вибрані елементи, чи достатньо освітлення. І якщо хоч найменша деталь не влаштовує замовника, її дуже легко змінити, внести поправки, доповнення в розробку. Це зводить до нуля ризик розчарування - стає зрозуміло, що час витрачено не дарма і обстановка в апартаментах буде ідеальною для життя, роботи, відпочинку, сімейних посиденьок.

Наші дизайни квартир в 360 градусів

Чому обирають нашу студію дизайну інтер'єрів?

Багаторічний досвід - більше 11 років в сфері інтер'єрного оформлення, дозволяє нашим співробітникам швидко знаходити оптимальні рішення для завдань будь-якої складності. Створюючи дизайн інтер'єру квартири, ми йдемо в ногу з часом, але при цьому не сліпо слідуємо новітнім тенденціям, а розбавляємо їх своїми незвичайними рішеннями, доводячи до досконалості, вносячи нотку креативу.

Дизайн інтер'єру квартир в Києві довіряють саме нам ще і з тієї причини, що ми в змозі заощадити час наших замовників, беручи на себе підбір необхідних матеріалів, меблів, сантехніки. Знання ринку допомагає не тільки підібрати найкраще з наявного, але і істотно заощадити.

Спектр наших пропозицій надзвичайно широкий - починаючи від перепланування і віддаленого проектування, закінчуючи авторським наглядом і виготовленням чарівних картин. Плюс до всього підписується офіційний договір, в якому прописуються дрібні деталі майбутньої співпраці, що забезпечує спокій і захист нашим клієнтам.

Ціна інтер'єрного дизайну на квартири в Києві

Доступна вартість наших послуг - ще одна причина того, що більше і більше людей довіряє саме нам. У нас розроблені кілька варіантів проектів, ціна яких відрізняється в залежності від кількості етапів входять в план кожного, чи потрібні додаткові послуги, такі як авторський нагляд. На підсумкову суму впливає складність роботи, передбачені обсяги. Ви заздалегідь можете дізнатися про те, як оцінюються різні дизайн проекти квартири, вибравши його тип і вказавши квадратуру в онлайн калькуляторі.

Ще один плюс співпраці з нами - Ви надійно захищені від додаткових витрат. Наші фахівці заздалегідь проводять розрахунки, тому замовник застрахований від непередбачених витрат. Бюджет обговорюється завчасно - за його рамки ми ніколи не виходимо.

Як дизайнер працює над вашим проектом квартири

По-справжньому талановита людина володіє даром передбачення. Під час своєї діяльності він, як чарівник, вміє заглянути за завісу майбутнього. Тому дизайн інтер'єру квартири в 2019 році буде актуальний і по закінченні 10, 20 і більше років. Спеціаліст допомагає кожному, хто звернувся до нас людині, зрозуміти, що саме він хоче отримати в результаті, якщо на момент звернення в Abistyle останній ще не визначився зі стилем.

Після цього розробляється концепція, де враховуються не тільки побажання клієнта, а й принципи грамотного зонування, ергономіки. План неможливо створити без попередніх вимірів - фахівці виїжджають на об'єкт в зручний для вас час.

Творчий процес невіддільний від реальних умов - краса, витонченість, креатив - це безсумнівно дуже важливо, але не можна забувати про те, що створюється не музейна обстановка, а оформляється житлове приміщення. Людина, відповідальний за результат, розробляє необхідну документацію, підбирає будматеріали. Такий комплексний підхід допомагає уникнути помилок, розчарувань, додаткових фінансових вливань.

Замовте дизайн інтер'єру квартири в Києві від Abistyle

Наша дизайн студія квартир в Києві пропонує широкий спектр послуг, скориставшись якими Ви зможете створити неймовірну, комфортну обстановку в новому житлі або ж перетворити вже наявну, наповнивши її свіжістю, оригінальністю, індивідуальністю.

Демократична цінова політика дозволяє замовити дизайн квартири в Києві навіть при дуже обмеженому бюджеті. Ви можете бути впевненими в тому, що робота буде закінчена в обумовлені терміни, а результат викличе непідробне захоплення. Співпраця з нами завжди дарує тільки позитивні емоції на довгі роки!