Дизайн проект квартири 55м² ЖК Смарт Плаза

Характеристики
Стиль Сучасний
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Квартира
Площа 55м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект квартири 55м² ЖК Смарт Плаза, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн проект квартири в сучасному стилі. Концепція дизайну інтер'єру невеликої смарт квартири в місті Київ, виконана з метою здачі в оренду. Тут ми максимально зберегли відчуття простору, поєднавши кухню з вітальнею в одному приміщенні. Кухня розміщена рівна з прямими фасадами, кухонна плита винесена на острів та примикає барною стійкою. Сірі фасади на кухні доповнені теплим деревом і білою плиткою, яка імітує природний камінь: мармур. Холодильник окремий, поруч з яким на зручній висоті розміщена духова шафа з мікрохвильовою піччю. Вся зона кухні максимально оптимізована і продумана для ефективного використання простору і правильної розстановки всіх складових для того щоб приготування їжі було приємним заняттям на шикарній кухні. У зоні вітальні розміщений зручний кутовий диван темно-сірого кольору, сучасний журнальний столик в стилі лофт і спеціально спроектована дизайнером нашої студії система для телевізора з підсвічуванням і незвичайним колірним рішенням поєднати темно синю панель з сірою. Доповнює і створює затишок використання дерев'яних елементів і гра колірних нюансів в дизайні інтер'єру.

Дизайн спальні - Тут простір сплановано для комфортного відпочинку і немає нічого зайвого. Велике м'яке ліжко, приліжкові тумби, комод під телевізор і містка шафа для речей. Кольорове рішення продовжує загальну концепцію в дизайні інтер'єру всіх приміщень: це використання синього, сірого і дерева в проекті. Загальне враження затишку і комфорту, тут хочеться відпочивати і вся атмосфера цьому сприяє.

Дизайн передпокою - великий і вузький коридор з поворотом задає особливу атмосферу, тому в завдання дизайнера входило зробити інтер'єр коридору цікавим і викликати відчуття об'ємного простору. Дизайнер розробив концепцію переходу основного рішення стін в різних кольорах. Тут темно-синя стіна переходить на стелю при вході і завершується діодним підсвічуванням що створює особливу атмосферу, велике дзеркало розширює простір і дає відчуття глибини. Дерев'яні 3d панелі і правильне використання білого і сірого кольору на інших стінах доповнюють і розширюють простір, створюючи в дизайні особливе відчуття інтересу подивитися що ж знаходиться за поворотом.

Дизайн ванної кімнати - Чи не великий простір санвузла з легкістю вмістило в себе всі необхідні елементи. Дизайн інтер'єру ванної кімнати доповнює і підтримує загальне стилістичне рішення, застосоване в усіх приміщеннях: це використання в дизайні плитки під дерево, темно-сірої і світло-сірої в поєднанні з рельєфним декором в душі. Умивальник з напільного тумбою і дзеркало з вбудованим освітленням, і великий місткий шафа навпроти.

Дизайн інтер'єру в сучасному стилі це можливість зробити стильний і неординарний дизайн проект як для великої квартири, так і для невеликої смарт квартири.