Дизайн проект квартири 65м² ЖК Французький бульвар

Характеристики
Стиль Американський
Реалізація 2017 р.
Об'єкт Квартира
Площа 65м²
Місцезнаходження м.Київ
  • Дизайн проект квартири 65м² ЖК Французький бульвар, Дизайн студия © AbiStyle

Стильний дизайн квартири в ЖК «Французький бульвар»


Власники світлої квартири, розташованої в ЖК «Французький бульвар», площею 65 квадратних метра, звернулися до дизайнерів студії Abistyle з проханням розробити проект інтер'єру, який би відповідав їх уявленням про комфорт. Відмітна особливість квартири - великі вікна, через які проникає надихаюче сонячне світло. Побажання зводилися до наступного - відтворити атмосферу затишку класичного приватного будинку США в рамках київської квартири. Особливістю подібного оформлення є поєднання декількох напрямків, об'єднаних між собою єдиною концепцією. Кожне приміщення - спальня, вітальня з їдальнею, прихожа, санвузол повинні були наповнитися душевністю з відтінком легкої заокеанської класики.

Інтер'єру квартири в Американській манері

Обраний нами американський стиль кращим чином відповідав вищевикладеним вимогам, поєднуючи в собі традиційні цінності і актуальні віяння. При оформленні ми використовували класичну для цього стилю світлу колірну гамму. Простір використовувався раціонально. Меблі, виконана в єдиній стилістиці, зручна, елегантна, без зайвих витребеньок. Елементів декору трохи, але всі вони відповідають загальній концепції.

Abistyle - Студія перевірена часом

Протягом багатьох років наші професіонали - дизайнери, архітектори, радують клієнтів, даруючи їм частинку своєї душі. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на доступні ціни, оригінальні рішення, оперативність, комплексний сервіс і відмінний результат. Компанія Abistyle - це принципово новий рівень у сфері обробки приміщень. З нами світ, навколо вас, наповниться красою і гармонією.