Дизайн проект приватного будинку 300м² с. Погреби

Характеристики
Стиль Сучасна класика
Реалізація
Об'єкт Дім
Площа 300м²
Місцезнаходження с. Погреби
  • Дизайн проект приватного будинку 300м² с. Погреби, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн проект будинку з авторським наглядом


До нас звернулися власники чудового особняка площею 300 кв. м, розташованого в с. Погреби, з проханням не тільки розробити дизайн проект, а й проконтролювати кожен етап його реалізації. Це не могло не порадувати - немає нічого прекраснішого, як бачити втілення своїх ідей в реальність. Шикарний особняк вимагав гідного оформлення - просторі спальні, зони відпочинку, кабінет, їдальня, веранда, хол, санвузли наповнені вишуканою благородною розкішшю. Кожне приміщення повинно було нести в собі родзинку, тому ми вирішили скомбінувати кілька напрямків дизайну інтер'єру, майстерно поєднавши їх в одну концепцію, виключивши дисонанс і протиріччя. Завдання не з простих - це виклик справжнім професіоналам. Але для студії Abistyle немає неможливого - ми завжди досягаємо поставленої мети, про що свідчить результат, відображений на фото.

Класика, неокласика та сучасні мотиви в інтер'єрі будинку

Поєднання цих стилів в інтер'єрі будинку дало приголомшливий результат, що нагадує флакон безцінних духів, в якому аромати змішалися в чудову, чарівну своєю величчю, гармонійну симфонію. Грамотне зонування приміщень, поєднання скла, дерева, кованого металу, елітні меблі, яскраві фарби на білому тлі, розкішний текстиль, мальовничі фрески, розкішні елементи декору виробляють приголомшливий ефект.

Перетворіть свій особняк разом з дизайнерами студії Abistyle

Заповнивши форму замовлення на нашому сайті, ви зможете втілити будь-які мрії про інтер'єр будинку, що відображають ваше уявлення про ідеальну обстановку, в якому кожен член сім'ї буде відчувати себе комфортно, насолоджуючись навколишньою красою. Розробка проекту інтер'єру будинку і все пов'язане з його реалізацією ми беремо на себе. При цьому ціни на наші послуги найдемократичніші в Києві.