Дизайн проект приватного будинку 150м² м. Гостомель

Характеристики
Стиль Еклектика
Реалізація 2017 р.
Об'єкт Дім
Площа 150м²
Місцезнаходження м. Гостомель
  • Дизайн проект приватного будинку 150м² м. Гостомель, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн приватного будинку в стилі Еклектика


Затишок, гармонія, краса - ось перші думки, які асоціюються зі словом будинок. Саме про це мріяли господарі розкішного особняка, площею 150 метрів, які звернулися в нашу компанію. Для них важливо було зберегти індивідуальність житла, надати йому неповторний шарм, наповнити натхненням. У 2017 році команда наших високопрофесійних фахівців втілила їх мрії в реальність. Кожна кімната особняка, розташованого в місті Гостомель, наповнилася особливою чарівною атмосферою. Площа приміщень досить велика, але важливо було не захаращувати простір, а навпаки наповнити його легкістю, духом свободи. Велика увага приділялася висвітленню - потоки природного денного світла змінювалися м'яким, приємним вечірнім електроосвітленням.

Інтер'єр будинку в стилі еклектика

Еклектичний напрямок дозволив додати інтер'єру ексклюзивний характер. Вміле поєднання різних напрямків, властиве цьому стилю, найкращим чином відповідало побажанням клієнтів. Результат нагадував дивну симфонію з різних нот, суміщених геніальним маестро. Темно сіра палітра була розбавлена ​​яскравими сонячними вкрапленнями. Оригінальні стильні меблі, авторський декор, художній текстиль вишукано доповнював один одного, не вступаючи в дисонанс.

Замовляйте проект приватного будинку у студії Abistyle

Звернувшись до нас, замовник може бути впевнений в тому, що робота буде виконана з максимальною віддачею, оскільки для нас це не просто робота, а сенс життя - творити прекрасне, дарувати радість. Ми враховуємо всі нюанси, побажання клієнта - кожен новий крок обговорюється з ним. При цьому вартість наших послуг найдемократичніша в Києві - ми знайдемо ідеальне рішення для будь-якого бюджету.