Дизайн проект квартири 62м² в Києві

Характеристики
Стиль Сучасний
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Квартира
Площа 62м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект квартири 62м² в Києві, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн проект квартири в сучасному стилі з елементами скандинавського. Сонячна і світла квартира для молодої сім'ї, тут дизайнер використав цікаве поєднання світлих стін з контрастними нюансами в текстилі, меблів, декорі та інших елементах інтер'єру. Використання насичених зелених відтінків створює відчуття теплого, літнього настрою і такий колір сприятливо впливає на людину і сприяє відпочинку в апартаментах. Працюючи над проектом дизайнер візуально розділив приміщення і тим самим сталося зонування простору. Ми бачимо довгий коридор, який переходить в кухню і вітальню. Для цього були використані різні матеріали, як за текстурою, так і за матеріалом: плитка, паркетна дошка і різні освітлювальні прилади. Використання дизайнерських шпалер, сучасних меблів і яскравих акцентів, створюють особливу атмосферу і настрій в квартирі.

Дизайн спальні відображає характер загальної концепції простору. Дизайнер виконав фарбування стін в легкому синьо-зеленому відтінку, а паркет і система шаф в легкому світло-молочному кольорі. Таким чином кімната виглядає більш світлою і широкою. Велика і зручне ліжко, тут немає нічого зайвого, сучасна, затишна і комфортна спальня в якій хочеться відпочивати. Функціональна меблева система, розроблена спеціально для даної спальні з легкістю вмістить всі необхідні речі.

В інтер'єрі дитячої кімнати, дизайнер зберіг максимум простору для дитини, при цьому тут розміщені всі необхідні елементи для повноцінної роботи, розвитку і відпочинку дитини. Світлі дизайнерські фотошпалери гармонійно вважаються із загальним колірним рішенням кімнати, а декоративні елементи доповнюють загальне стильове напрям сучасного інтер'єру з скандинавськими мотивами.

Дизайн ванної кімнати виконаний в сіро-бежевих і сірих відтінках, для цього дизайнер підібрав підходящу за форматом і дизайну плитку з графічним малюнком і незвичайної текстурою. Також в квартирі передбачено невелике робоче місце на балконі з зоною відпочинку, з шикарним виглядом.

Дизайн інтер'єру представленої квартири це яскравий приклад використання скандинавських мотивів в поєднанні з сучасними тенденціями в дизайні. Затишна, функціональне планування, меблі і яскраві кольорові акценти створюють приємну атмосферу в апартаментах для замовника.