Дизайн проект квартири 50м² р Вишневе

Характеристики
Стиль Сучасний
Реалізація 2018 г.
Об'єкт Квартира
Площа 50м²
Місцезнаходження м. Вишневе
  • Дизайн проект квартири 50м² р Вишневе, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн квартири в Сучасному стилі


У нашу компанію звернувся господар апартаментів площею 50 квадратних метрів, з проханням створити в них стильну, і одночасно комфортну, атмосферу. Замовник виявився цінителем актуальних тенденцій в інтер'єрі, але при цьому не був шанувальником абстракцій і напускною розкоші. Сам об'єкт, який треба було перетворити нашим дизайнерам, не відрізнявся великими габаритами, тому важливо було не перевантажувати його зайвими деталями. Відмінною особливістю були великі вікна, які також потребували гідному прикрасі. Враховувати потрібно було і фінансові можливості клієнта - планування повинна була бути недорогий. У 2018 році наша команда дуже добре змогла втілити в реальність всі побажання замовника, створивши для клієнта комфортну, і при цьому елегантну обстановку.

Особливості оформлення інтер'єру

Вивчивши планування і вислухавши всі побажання, ми вирішили оформити приміщення в сучасному стилі. У ньому переважають прямі лінії, мінімум кольорів та візерунків, практично відсутні елементи декору. Але незважаючи на це подібний дизайн володіє якимсь таємничим чарівністю, яке надає обстановці дивовижну атмосферу спокою. Поєднання біло-чорної гами, з легкої синьо-зеленої ноткою освіжило загальну картину. Стильна, функціональна меблі, оригінальні світильники, лаконічне оформлення вікон, світле підлогове покриття гармонійно поєднуються між собою.

Замовляйте дизайн в сучасному стилі

Заповнивши форму замовлення на нашому сайті, ви можете бути впевненим в тому, що довірили оформлення своїх апартаментів кращим. Розробляючи проект, починаючи з декору, закінчуючи виготовленням меблів, ми враховуємо стиль життя клієнта, його переваги. Недорогий дизайнерський ремонт - реальність, втілюється в життя висококласними фахівцями студії Abistyle.