Дизайн проект квартири 43м² ЖК Obolon SKY

Характеристики
Стиль Сучасна класика
Реалізація 2018 р.
Об'єкт Квартира
Площа 43м²
Місцезнаходження м. Київ
  • Дизайн проект квартири 43м² ЖК Obolon SKY, Дизайн студия © AbiStyle

Дизайн квартири в Сучасній класики


Двокімнатна квартира площею 43 кв. м в сучасному ЖК «ObolonSky» призначалася для здачі в оренду. Господарі в 2018 році звернулися до дизайнерів студії Abistyle з проханням створити в ній затишну, стильну обстановку, яка припала б до душі багатьом, незалежно від індивідуальних переваг. Завдання не з простих - всім догодити складно, але ми знайшли вихід і розробили відповідний дизайн квартири на Оболоні, використовуючи багаторічний досвід і нестандартні підходи. Площа апартаментів невелика, тому важливо було грамотно її використовувати, не перевантажувати меблями та елементами декору, а навпаки візуально збільшити простір. Кухня-вітальня, спальня і санвузол завдяки нашим старанням перетворилися в затишне гніздечко, наповнене світлом і витонченістю.

Сучасна класика в інтер'єрі

Цей стиль оформлення можна назвати вдалим компромісом традицій і актуальних тенденцій. Сучасні матеріали вдало поєднуються з вінтажними предметами декору - багетами і молдінгами на стелі, традиційними шторами, фільончастими меблями. Дзеркальною темною стелею, з якої звисають кришталеві люстри, збільшує простір і додає обстановці відтінок вишуканої розкоші, шляхетності.

Замовити дизайн в сучасної класики

Хочете відтворити в своїй квартирі класичну атмосферу, оформити її в дусі сучасності, наповнити індивідуальністю. Звертайтеся до наших дизайнерів - вони підберуть стиль оформлення, що ідеально підходить вашим перевагам. Ми пропонуємо весь комплекс послуг, пов'язаних з розробкою інтер'єру квартири, аж до авторського нагляду. Демократичні ціни приємно здивують, а сервіс нікого не залишить байдужим.