• Дизайн і планування життєвого простору
 1152
 15.03.2013 21:35

Дизайн і планування життєвого простору

 

Кожний життєвий простір, незалежно від його вида: будинок, квартира чи робочий офіс, щоб ефективно виконувати свої призначені функції, повинні бути правильно сплановані та мати відповідний дизайн.

У чому перевага дизайн студії інтер'єру?

При плануванні основної мети є створення гармонічного та корисного простору та для створення площі, що використовується з максимальною пользою. І з цим не завжди можна попросити одного людини. Колектив професіоналів з більшим досвідом зможе створити більш цікаве рішення. У проектуванні тут не один чоловік бере участь, а цілий колектив, який пропонує різні варіанти на вибір.

Принципи створення дизайнерського проекту

Кожен фахівець має свій унікальний стиль, але не має базових принципів. Ось вони:

  1. ефективно використовувати весь простір приміщення - не повинно бути пустоти;
  2. планування відбувається з використанням функцій та бажаного замовлення - все планування повинно бути пропорційне, щоб не було занадто довгих та узких кімнат;
  3. кількість кутів має бути мінімальним;
  4. при створенні проекту врахувати чутність та розташування спалень батьків та дітей;
  5. використовувати несущі планки - для цього створюють арки, потоки з більшим числом рівнів;
  6. враховується практичність при відкритті дверей, правильне розташування розеток та вимикачів.

Що необхідно для створення рішень за плануванням простору

При першій зустрічі з клієнтами необхідно запропонувати дизайнерський план квартир, розповісти побажання. Наш співробітник уважно вислухає вас і, орієнтуючись на ваші слова, створить попередні ідеї та ескізи, начерки. Так створиться кілька варіантів. Після цього відбудеться повторна зустріч, в ході якої розглянутся запропонованні варіації, врахуються додаткові нюанси, відкинеться зайве.

З чого складається життєвий простір

Кожне приміщення має наступні зони:

  • робочу;
  • відпочінок;
  • для сна;
  • обща зона, це може бути гостиною;
  • холл;
  • дитячу;
  • кухня;
  • ванна;
  • туалет і т.д.

Люба кімната може поєднувати в собі кілька зон. До прикладу, у спальні можливо окрім спального місця створити робочий простір, а також створити в ній простір для розваг, передбачити кавоварку, щоб була можливість, не залишаючи простір одної кімнати випити кави, попрацювати або подивитися фільм, послухати улюблену музику.

Обмеженням у реалізації є площа, наприклад, у великих кімнатах можна створити практично всі ці учасники, але чи це потрібно?

Нові віяння моди у дизайні

Тим часом велике значення приділяється меблям, різним аксесуарам та освіщенню. Завдяки можливості змінити інтенсивність світла та фокусу на вирішенні має можливість створити динамічний інтер'єр, який легко підстроювати під ім'я настрою.

На ринку представлено велика кількість елементів декоративних та окремих матеріалів. Вони дозволяють поглинати в життя різні ідеї виконуючи приміщення в одній стилістиці або створюючи гармонічне співпрацювання кількох пристроїв.