• Дизайн майбутнього
 1352
 15.03.2013 20:22

Дизайн майбутнього

 

Людина володіє величезною фантазією. Вона часто представляє майбутні події. Дизайнери не є винятком. Вони задумуються над тим, як будуть виглядати будинки років через п'ятдесят або, можливо, навіть через століття.

З метою отримання відповіді на ці питання організовуються різні конкурси, в яких застосовуються участь: скульпторів, архітекторів, дизайнерів, художників. Тут вони можуть представити опубліковані свої ідеї за темою дизайну майбутнього. Якщо ознаменуватися з представленими роботами, то можна видати кілька направлень.

Технологія «розумний дім»

Запропоновано, що це приміщення буде обладнано електронною технікою та різними гаджетами. Будівництво зможе забезпечити автономний контроль за веденням домашнього господарства. Вони здатні спостерігати за малими дітьми, обігрівати приміщення, готувати їжу. Це повноцінна «самоорганізація» будинків, розміщення буде саморегулювати рівень освітленості, забезпечувати режим збереження енергії при цьому, використовуючи високі технології, за допомогою яких звільняється людина від повсякденних регулярних питань.

Емоціональний стиль, як продовження першого варіанта

У цьому випадку електронні пристрої прызвани допомагати по господарству, для облегшання наших органів почуттів. Передбачується, що інтер'єр буде підлаштовуватися під людину та її бажання, що на сьогоднішній момент людина хоче обоняти, відчувати, бачити чого торкатися. Буде створюватися імітація бажанї системи, буде враховувати самоврядування людини.

Імітація кочевого життя

Є деякі люди, для яких характерно постійно рухатися, для них оселий образ життя не прийнятний. Для них необхідно мобільне життя. Передбачується, що це в першу чергу буде висловлено в меблі. Вона володіє колесами і буде здатна змінювати свої форми. У домі не буде характерного розділення на кімнати, кожне з приміщень легко трансформується з одного в інше.

Використання одноразового приміщення

У нашому віці існує безліч однорідних речей, так чому і дому не бути таким? Ні, це, перш за все, касається не самої квартири, а її обстановці. У цьому випадку, речі не будуть довго вікорістовуватися, максимум рік, а потім змінюватися.

Екологічний образ життя

Тут правильна концепція естетичності та природності, але тут природність буде поєднана з високими технологіями. Він буде збудований з безпечних для здоров'я матеріалів, забезпечення водою, електрикою буде походженням за рахунок сонячних батарей.

Примінення технологій генної інженерії

Для певної місцевості з вивченням кліматичних умов створюється насіння з яких буде вирощуватися біостроїння. Тут ми будемо застосовувати новинки у сфері біотехнології.

Медитативне дзен-простір

Багато людей захоплюються східною філософією, для якої характерно шукати гармонію всередині себе. Вся обстановка в житлі буде відповідати принципам фен-шуй. Усі зони в квартирі гармонійні одна з одною із них і співвідношення: богатство, сім'я, здоров'я, кар'єра та ін. У домі не буде присутнє багато речей. Акцент ставиться на стриманість і лаконічність.

Жизнь в Дийснейленде

Це видуманний світ утопії, в якому немає нічого, проступності та інших пороків суспільства. У цьому житлі є можливість поширити сюжети улюбленних мультфільмів і сказок. В ньому немає границь поміж справжнім життям або фантазією.

Лоу-тек для любителів простого життя

Архітектурна концепція житла - прості збірні модульні будинки. Це житло, яке доступно кожному. Інтер'єр у нього буде в стилі «зробив сам». Все це дозволить значно заощадити фінанси. Вот передбачувані варіації на тему: «як жити людям у майбутньому». У кого-то описані стилі визивають відмову та передбачення очікування появи таких можливостей, але у багатьох таких пропозиціях не визивають захоплення.