Вінтаж


Отримати консультацію


Вінтаж - оригінальний стиль для оформлення інтер'єру

Стиль вінтаж в дизайні інтер'єру - романтичне, елегантне, затишний напрямок. Підходить для оформлення бутика, офісу, будинку, квартири. Грунтується він на стриманості, вишуканості. Завдяки йому створюється приємна, старовинна, як ніби давно знайома, атмосфера. Але домогтися бажаного не так просто, як здається. Необхідно звертатися до фахівців. Якраз таких зможете знайти в нашій студії. Абістайл до Ваших послуг. Наші дизайнери зможуть врахувати всі нюанси і створити для Вас вишуканий неповторний інтер'єр.

Стиль Vintage в інтер'єрі квартири

Вінтаж в інтер'єрі - улюблений стиль багатьох людей. Йому віддають перевагу за певні деталі, на яких він ґрунтується, а саме:

  • Непомітні тони. Тут переважають такі кольори: кремові, пісочний, сірі, бежеві. Також можуть використовуватися світло-рожеві, ніжні зелені та блакитні, бузкові. Особливість даного напрямку єдина колірна гамма. Вона повинна бути спокійна, благородна, неяскрава.
  • Вишуканість, старомодність. Використовуються старовинні або штучно зістарені предмети, меблі.
  • Натуральність матеріалів. Тут немає місця нічому штучного, тільки природний камінь, якісна деревина, металеві елементи декорування, натуральний текстиль. У приміщенні все повинно бути зроблено таким чином, як ніби воно декорувати не зараз, а кілька десятків років тому. Головне, щоб відчувалася мода минулих десятиліть. Самі гідні варіанти - предмети яким більше 30-ти років і молодше 60-ти.
  • Романтичний настрій. Даний напрямок характеризується плавними лініями, елегантними декоруючими елементами, з любов'ю підібраними меблями і предметами. Словом, все виглядає романтично, як спадщина з минулого, що дісталася від бабусі.
  • Простоту і витонченість. Приміщення в такому оформленні виглядає просто і одночасно витончено. Незважаючи на те, що в ньому немає розкоші класики, екзотики східних напрямків, краси і креативності арт-деко, цього стилю є чим здивувати. Відколи, тріщини, потертості роблять обстановку затишній, обжитий. При цьому створюється атмосфера ностальгії, спокою, розслабленості.
  • Гармонію сучасних і старих речей. Щоб створити приміщення в такому напрямку, потрібні предмети з «характером», тобто такі, які мають свою цікаву історію. Особливо, якщо вони незвичайні, впізнавані, оригінальні.

Інтер'єр у вінтажному стилі оцінять ті, хто любить простоту, вишуканість старовинних предметів, починаючи антикварними декоруючими елементами і закінчуючи меблями, милими статуетками, придбаними в середині, початку минулого століття. У такому приміщенні старомодні речі не виглядають мотлохом, вони зачаровують, створюють гармонію. З ними заміський будинок, квартира виглядають стильними, красивими. Але важливо все підібрати правильно. Меблі, текстиль, обробка і декор повинні поєднуватися між собою.

Особливості вантажного напрямку в інтер'єрі

Щоб створити приголомшливий вінтажний інтер'єр, потрібно докласти чимало зусиль. Все в ньому має бути особливим. Зупинимося спочатку на меблях. Встановлюється тільки виконана під старовину, або дійсно стара. Доречні: столики, тумбочки, шафи, шафки з ящиками, прикрашені різьбленими химерними ручками. Також в приміщення ставляться м'які дивани, крісла, засновані на дерев'яних каркасах. Добре якщо меблі має округлої форми, декоровані різьбленням, ніжки. Крім перерахованого, в залежності від призначення кімнати, обов'язково повинен стояти масивний стіл, велике ліжко з кованої або різьбленою спинкою.

Встановлені меблеві предмети повинні відповідати таким критеріям:

  • На виробництво використовувалися натуральні матеріали: тканини для оббивки, деревина.
  • Дерев'яні елементи не повинні бути відшліфовані до ідеального стану.
  • На предметах органічно виглядають тріщини, подряпини, потертості.
  • Для декорування використовуються ковані деталі, латунна, бронзова фурнітура, різьба.

Перейдемо до текстилю. Це:

  • Штори. Вони красиво драпіровані, довгі. Прикрашаються відповідними зажимами, шнурками. Використовуються стримані або яскраві варіанти, які можуть бути прикрашені квітковими принтами. При виборі враховується загальне оформлення кімнати. Наприклад, якщо стіни однотонні, то добре будуть виглядати яскраві полотна.
  • Серветки. Являють собою справжні витвори мистецтва любительок в'язання. Їх кладуть на тумбочки, столи.
  • Подушки. Їх може бути в кімнаті необмежену кількість. Розташовуються на дивані, килимі. Використовуються однотонні або декоровані квітами.
  • Меблева оббивка. Вона така ж, як загальний фон або яскравіше. Якщо в кімнаті стіни і стеля однотонні, тоді доречні квіткові принти.

Що стосується декору та оздоблення, то до них теж пред'являються певні вимоги. Стіни можуть бути покриті однотонними непомітними або яскравими шпалерами з зображеннями квітів. Стеля буває оштукатуреним білим або дерев'яним з ледь помітними подряпинами, тріщинами. Добре буде виглядати ліпнина. Пол - тільки дерев'яний. Якщо це лінолеум або ламінат, то його приховують під килимом.

Стіни прикрашаються чорно-білими фотознімками. Також можна розвісити малюнки в рамках з дерева. Оформити інтер'єр квартири в стилі vintage не вийде без квітів. Використовуються, як штучні, так і натуральні. Вони розставляються в скляних або керамічних вазах. Для створення особливої ​​атмосфери можна поставити рослини в горщиках, розташувати на видних місцях різноманітні дрібниці в вінтажному стилі: старовинні ходики, годинник, музичні або звичайні шкатулки, світильники, статуетки, свічники та інші предмети.

Сьогодні замовити інтер'єр в стилі vintage можна багатьом студіям, але не всі впораються з поставленими завданнями. У нас великий досвід реалізації дизайнерських проектів, тому зробимо те, що Ви запланували в кращому вигляді.